Blåkläder

Otworzył polskie przedstawicielstwo

Otworzył polskie przedstawicielstwo

Szwedzki producent odzieży roboczej otworzył w Polsce swój oddział z biurem handlowym, magazynami i pierwszym sklepem zaopatrzonym w pełną rozmiarówkę.

Polska jest już 16. krajem, w którym marka Blåkläder postanowiła otworzyć oddział, udostępniając pełną ofertę, liczącą ponad 24 000 elementów odzieży i akcesoriów.

– Na polskim rynku rośnie zapotrzebowanie na profesjonalną odzież najwyższej jakości – mówi Grzegorz Marcinkowski, sales manager polskiego oddziału Blåkläder. – Upowszechnia się świadomość tego, że wygodne, trwałe i estetyczne ubranie robocze nie jest zbędnym kosztem czy fanaberią, ale elementem opłacalnym ekonomicznie i wizerunkowo. Nasza oferta wpisuje się w ten trend. Jesteśmy też przekonani, że będzie go stale wzmacniać wraz z upowszechnianiem się naszej odzieży.

Pierwszy sklep polskiego oddziału firmy Blåkläder otwarto w Warszawie przy ul. Kolneńskiej 4. Na ponad 300 m2 została zaprezentowana firmowa kolekcja, w tym odzież z elementami ze stretchu, znacząco zwiększającego wygodę użytkowania, oraz odzież odblaskowa HI-VIS o intensywnej widzialności.

W 2020 r. polski oddział planuje systematyczny rozwój sieci handlowej.

2020-02-25
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket