MASTER

Złoty medal dla nagrzewnicy BV 471

Złoty medal dla nagrzewnicy

Należąca do Grupy Dantherm marka Master została doceniona w trakcie międzynarodowych targów Budma 2020 w Poznaniu.

Nagrzewnica Master BV 471 otrzymała prestiżową nagrodę w konkursie o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich. Jest to najbardziej rozpoznawalna nagroda na rynku polskim, przyznawana innowacyjnym produktom najlepszej jakości.

Nagrzewnica olejowa z odprowadzaniem spalin Master BV 471 o mocy 136 kW jest przeznaczona do ogrzewania dużych obiektów magazynowych, hal namiotowych, produkcyjnych i przemysłowych. Urządzenie zyskało uznanie jury ze względu na dużą funkcjonalność oraz innowacyjne rozwiązania techniczne. Master BV 471 jest wielofunkcyjną nagrzewnicą, którą z łatwością można dostosować do indywidualnych potrzeb. Duża wydajność, szybka i łatwa instalacja, liczne akcesoria dodatkowe oraz praktyczne rozwiązania konstrukcyjne, które znacząco zwiększają komfort użytkowania urządzenia, to jedne z podstawowych czynników wpływających na pozytywną opinię szerokiego grona ekspertów konkursu.

– Czujemy się bardzo dumni, że nasza innowacyjna nagrzewnica Master BV 471 została wyróżniona Złotym Medalem MTP. Jest to potwierdzenie wysokiej jakości naszych produktów, tym bardziej że jest to kolejny nasz sukces po ubiegłorocznym wyróżnieniu dla nagrzewnicy Master BV 500 – powiedziała Katarzyna Cellary Zinko, country lead manager Polska.

2020-02-25
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket