Teufel

Wkracza do Polski

Wkracza do Polski

Producent sprzętu audio – firma Teufel – planuje ekspansję w Europie. Polska znalazła się wśród rynków, na których skupia się niemieckie przedsiębiorstwo. Teufel oferuje bardzo dobrej jakości produkty i akcesoria audio. Producent samodzielnie projektuje i sprzedaje urządzenia. Stara się przyciągnąć fanów czystego brzmienia korzystnym stosunkiem jakości do ceny.

Teufel to niemiecka firma, która w ubiegłym roku świętowała 40-lecie istnienia. W tym czasie udało się jej rozwinąć z niszowego podmiotu dla wąskiej grupy entuzjastów w uznaną markę. Teufel koncentruje się na sprzedaży online, ale w 2014 r. zdecydował się otworzyć prestiżowy salon w Berlinie. Klienci mogą tam skorzystać z porad ekspertów marki i przetestować produkty. W ciągu kolejnych lat powstały nowe sklepy i producent ma plany dalszej rozbudowy siatki swoich salonów.

Sprzęt marki Teufel konstruowany i projektowany jest w laboratorium w Berlinie. Firma oferuje różnego rodzaju urządzenia audio, poczynając od klasycznych kolumn głośnikowych, przez głośniki przenośne, soundbary, radioodbiorniki internetowe, a na słuchawkach kończąc. Produkty wyróżniają się eleganckim wzornictwem oraz bardzo dobrej jakości brzmieniem. Teufel stara się edukować konsumentów w tematyce jakości dźwięku, tak aby każdy mógł w pełni docenić pracę niemieckich inżynierów i czerpać maksymalną przyjemność ze słuchania muzyki.

Sprzedaż bezpośrednia pozwala firmie oferować urządzenia i akcesoria audio w konkurencyjnych cenach. Więcej informacji na temat produktów marki Teufel na stronie internetowej www.teufelaudio.pl.

2020-02-10
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket