KAERCHER

Z pięcioma nagrodami „German Design Award”

Aż pięć nagród German Design Award przyznano niemieckiemu specjaliście od czyszczenia – firmie Kärcher. O wszystkich wyróżnieniach decyduje dwudniowe spotkanie panelowe.

Panel „German Design Award 2020” składa się z ekspertów w dziedzinie designu z biznesu, środowiska akademickiego i nauki oraz branży projektowej. W segmencie „dom i ogród” trzy produkty zrobiły wrażenie na panelu ekspertów. Kilka tygodni po wprowadzeniu na rynek nowa elektryczna skrobaczka do lodu EDI 4 została wyróżniona tą prestiżową nagrodą. Oprócz niej za wzornictwo uhonorowano całą serię myjek ciśnieniowych Compact. Doceniono je za niewielkie gabaryty oraz mnogość zastosowań. Wśród zwycięzców znalazła się także myjka okienna WV 6. Dzięki innowacyjnej technice listew zbierających i długiej pracy na jednym ładowaniu zadba o czyste okna bez smug i zacieków.

– Bardzo się cieszę, że zdobyliśmy „German Design Award”, ponieważ po raz pierwszy w historii Kärchera otrzymaliśmy tę prestiżową nagrodę – mówi Michael Meyer, dyrektor ds. projektowania przemysłowego produktów H&G w firmie Kärcher.

W segmencie profesjonalnym wyróżniono dwa produkty Kärchera dla użytkowników komercyjnych. Nagrodę „German Design Award 2020” otrzymały. myjnia samochodowa CWB 3 Klean!Star iQ oraz odkurzacz ręczny zasilany bateryjnie HV 1/1 Bp, który łączy w sobie dużą wydajność z bezprzewodową swobodą.

Z pięcioma nagrodami
2020-01-02
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket