AQUAPHOR

Nagroda „Influencer’s Top 2019”

System uzdatniania wody J.Shmidt 500 został oficjalnie wyróżniony w plebiscycie „Influencer’s Top 2019”, organizowanym przez portal allaboutlife.pl, w kategorii „Dom i wnętrze (filtrowanie wody)”.

Nagrody wręczono podczas uroczystej gali w hotelu Radisson Blu Sobieski. Wybrane produkty były przez kilka miesięcy testowane przez członków jury – gwiazdy i influencerów. Wyróżnienia wręczono firmom, które zdobyły najlepsze wyniki w głosowaniu.

Dzbanek J.Shmidt 500 marki Aquaphor to w praktyce zaawansowany system filtracji, znany do tej pory z urządzeń podzlewozmywakowych. Z wody wodociągowej skutecznie usuwa takie zanieczyszczenia jak ołów, metale ciężkie, a nawet toksyny. Jest wyposażony w znajdującą się w pokrywce mikropompę, zasilaną wytrzymała baterią, która jest sterowana mikroprocesorem. System wykorzystuje wysokociśnieniową filtrację i jedyny na świecie materiał filtrujący zawierający w sobie włókno aqualen. Membrana kapilarna skutecznie zatrzymuje bakterie i ich formy przetrwalnikowe (cysty). Kontrolę nad filtracją zapewniają mikroprocesor sterujący oraz wskaźniki poziomu baterii i zużycia wkładu filtrującego. Ważnymi cechami są również energooszczędna praca i wydajny akumulator. Dzięki swojej kompaktowej formie jest to rozwiązanie idealne np. dla osób często podróżujących czy wynajmujących mieszkania, gdzie nie można zastosować systemu podzlewozmywakowego.

Nagroda
2020-01-02
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket