TARGI FRANKFURT

Ambiente 2020

Ambiente 2020

Od 7 do 11 lutego 2020 r. odbędą się czołowe światowe targi dóbr konsumpcyjnych Ambiente 2020.

Ambiente obejmuje trzy obszary – Jedzenie (Dining), Życie (Living) i Obdarowywanie (Giving), w których zaprezentowane zostanie to, co najważniejsze w spektrum dóbr konsumpcyjnych. Wystawcy z ponad 90 krajów wyznaczą trendy na rok 2020 i następne lata. Ponadto organizator planuje rozbudowę sali Dining, dlatego też nowa hala HoReCa – 6.0 – będzie idealnym miejscem spotkań krajowych i międzynarodowych decydentów w segmencie hotelarskim.

Program uzupełniający Ambiente zapewni odwiedzającym unikalny wgląd w trendy konsumenckie, innowacje techniczne i najnowsze wzornictwo. W Galerii 1 zostanie zaprezentowana zamówiona specjalnie na Ambiente prezentacja trendów, stworzona przez biuro bora.herke. palmisano, które przeanalizowało i ustrukturyzowało szereg pionierskich trendów. Po prezentacji będzie można przejść do zamawiania produktów. Przez wszystkie pięć dni targów będzie można przyswajać skoncentrowaną wiedzę w Akademii Ambiente w sali 9.1 oraz po raz pierwszy, również w hali 11.1.

Ambiente 2020 po raz kolejny będzie gospodarzem wielu prestiżowych ceremonii wręczania nagród. Nagroda „German Design Award” zostanie wręczona pierwszego dnia targów, a towarzyszyć jej będzie imponująca wystawa nagrodzonych produktów. W 2019 r. do Frankfurtu przyjechało 4460 wystawców z 92 krajów, którzy zajęli ponad 306 tys. m2 powierzchni wystawienniczej brutto i prezentowali swoje nowe rozwiązania i innowacje przez pięć dni. Targi co roku cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem polskich firm, w tym roku swój udział potwierdziło ponad 60 wystawców z naszego kraju.

2019-12-31
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket