STIGA

Traktor ogrodowy Park Pro 740 IOX

Traktor ogrodowy

Napęd na 4 koła

Wydajny napęd to podstawa w dużym traktorze ogrodowym. Dzięki niemu pojazd poradzi sobie z nawet z najbardziej wymagającymi zadaniami i może być eksploatowany przez cały rok.

Traktor ogrodowy Stiga Park Pro 740 IOX jest mocny, uniwersalny i precyzyjny. Napędzany jest dwucylindrowym silnikiem Briggs & Stratton o mocy netto 15,45 kW przy 3200 obr./min i ma bardzo wytrzymałe podwozie oraz zapewniający bezpieczeństwo napęd na cztery koła, dzięki którym radzi sobie z najtrudniejszymi zadaniami. Tłokowy, hydrauliczny układ kierowniczy Pro Drive poprawia komfort obsługi. Dostępny jest do niego zarówno agregat koszący, jak i szereg innych akcesoriów, w tym hydraulicznych, które są obsługiwane za pomocą przycisków na panelu.

Duży, 15-litrowy zbiornik paliwa umożliwia koszenie przez długi czas. System mulczowania Multiclip pozwala na użycie maszyny z agregatem koszącym 110 cm lub 125 cm wyposażonym w system QuickFlip, dzięki czemu możliwy jest szybki dostęp w celu konserwacji i czyszczenia. Wygodny fotel ma wysokie oparcie, podłokietniki i można go przesuwać do przodu, do tyłu, w górę i w dół.

Panel sterowania z wbudowanym podświetlonym wyświetlaczem umożliwia uzyskanie informacji o najważniejszych ustawieniach i obsługę wszystkich funkcji bez wstawania z fotela. Dzięki dużemu wyborowi części i akcesoriów można przekształcić maszynę Park Pro 740 IOX w wielofunkcyjną kosiarkę czy pług śnieżny lub odśnieżarkę. Pojazd jest więc gotowy do pracy przez cały rok. Maszyna ma hydrauliczne wyjścia do podłączania akcesoriów sterowanych hydraulicznie, które działają optymalnie i niezawodnie nawet w najtrudniejszych warunkach.

2019-12-10
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket