RUBI

Przecinarka ręczna TX-MAX

Przecinarka ręczna

Profesjonalne cięcie płytek

Przecinarka ręczna TX-MAX przeznaczona jest do intensywnego cięcia wszystkich rodzajów płytek ceramicznych. Występuje w trzech wersjach: TX-1250 MAX, TX-1020 MAX i TX-710 MAX, w których maksymalna długość cięcia to odpowiednio 125, 102 i 71 cm.

Dzięki bardzo wydajnemu łamaczowi wielopunktowemu i obrotowemu przymiarowi czołowemu model TX- -MAX umożliwia łatwe i szybkie wykonanie cięć po przekątnej (od 0° do 45°), szczególnie w przypadku płytek gresowych (AIa/BIa). Duża siła łamacza (aż do 1200 kg) pozwala przecinarkom TX-MAX również na doskonałe cięcie płytek ciągnionych.

Prowadnice wykonane z rur stalowych o średnicy 30 mm i głowica z wydłużonymi aluminiowymi ślizgami zapewniają imponującą wytrzymałość konstrukcyjną, dzięki czemu możliwości modeli o większej długości cięcia (TX-1020 MAX i TX-1250 MAX) mogą być w pełni wykorzystywane. Zaawansowana konstrukcja wózka zwiększa widoczność podczas nacinania i łamania, natomiast stopka łamacza ma zdejmowaną osłonę, która pozwala na pracę na najbardziej delikatnych powierzchniach bez ryzyka pozostawienia śladów. Mechanizm łamacza umożliwia pracę jedną ręką, ułatwiając blokowanie i odblokowywanie stopy łamacza za pomocą zapadki i systemu spustowego. System ten zwiększa wydajność pracy zarówno przy cieńszych, jak i grubszych materiałach (od 3 do 21 mm bez osłony i do 19 mm z osłoną stopki). Jako uzupełnienie systemu amortyzowanych blatów modele 710 i 1020 są wyposażone w dwa dodatkowe ramiona boczne w celu zwiększenia powierzchni podparcia dla płytek wielkoformatowych. Model 1250 ma 4 ramiona (po dwa z każdej strony).

Wszystkie modele z serii TX-MAX zawierają boczny ogranicznik do pomiaru i blokowania cięć i wykonania wąskich, powtarzalnych cięć, jak również dwa kółka tnące (8 mm i 22 mm Extrema) oraz tradycyjną walizkę. Model TX-1250 MAX oprócz walizki zawiera uchwyt i kółka ułatwiające przenoszenie w miejscu pracy.

2019-12-10
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket