AMICA

Komplet korzyści

Komplet korzyści

Amica przygotowała dla klientów promocyjną ofertę na zestawy urządzeń do zabudowy kuchennej, w której można otrzymać nawet do 400 zł zwrotu kwoty wydanej na zakupiony sprzęt.

Kupując zestaw złożony z objętego promocją modelu piekarnika (z linii Amica X-type lub Q-typ) oraz płyty grzejnej (minimum czteropolowej), można otrzymać 300 zł zwrotu. Jeśli użytkownik zdecyduje się dodatkowo dokupić jeszcze trzecie urządzenie w postaci zmywarki do zabudowy marki Amica, wówczas kwota zwrotu wzrośnie do 400 zł. Zakup promocyjnych zestawów należy zarejestrować na stronie internetowej. Można tego dokonać za pośrednictwem konta użytkownika serwisu Moja Amica, ale także bez konieczności rejestrowania się w nim. Po spełnieniu warunków zawartych w regulaminie promocji klient otrzyma zwrot odpowiedniej kwoty w formie karty przedpłaconej Sodexo.

Oferta obowiązuje do wyczerpania puli urządzeń objętych promocją, jednak nie dłużej niż do 16 grudnia 2019 r. Ostateczny termin rejestracji zakupionych zestawów promocyjnych upływa 30 grudnia 2019 r. Szczegółowe informacje, w tym lista urządzeń objętych akcją promocyjną, dostępne na stronie internetowej www.amica.pl/kompletkorzysci.

2019-11-28
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket