JURA

Przedłuża współpracę z Rogerem Federerem

Przedłuża współpracę z Rogerem Federerem

Najsłynniejszy szwajcarski tenisista od 2006 r. jest ambasadorem marki JURA. Lider branży ekspresów automatycznych przedłużył umowę ze sportowcem o kolejne 5 lat, co zbiega się z nową kampanią komunikacyjną.

Ogłoszono to w trakcie imprezy dla pracowników i mediów w JURAworld of Coffee. Komentując przedłużenie umowy, zachwycony dyrektor generalny firmy JURA, Emanuel Probst, powiedział: – Zarówno Roger Federer, jak i JURA ucieleśniają takie wartości, jak szwajcarska jakość, ciężka praca, precyzja, niezawodność, elegancja i dążenie do perfekcji.

Według Probsta te wspólne wartości stanowią podstawę długoletniego i udanego partnerstwa. Symboliczne podpisanie umowy przywitały gromkie oklaski ze strony gości.

Nowa kampania koncentruje się na uroczych historiach z życia codziennego Rogera Federera. Uznany za gwiazdę na całym świecie, może teraz mieszkać w dowolnym miejscu na globie. Jedyne, czego potrzebuje, dokądkolwiek się udaje, to jego ekspres do kawy JURA. Gdyby tylko zawsze mógł znaleźć świeżo palone ziarna kawy… Na szczęście może liczyć na pomoc dobrych przyjaciół i sąsiadów, którzy pomogą mu, gdziekolwiek się znajdzie – od Nowego Jorku i Szanghaju po szwajcarskie góry.

Podczas tego samego wydarzenia w Niederbuchsiten Roger Federer uroczyście odsłonił swoją pierwszą realistyczną figurę 3D. Jest ona teraz wystawiana na JURAworld of Coffee w Niederbuchsiten, gdzie można ją podziwiać.

2019-11-27
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket