BOSCH

3 lata dodatkowej gwarancji

3 lata dodatkowej gwarancji

Firma Bosch rozpoczęła akcję promocyjną „Technologia i ochrona na lata”, w której przedłuża gwarancję na sprzęt AGD nawet o dodatkowe 3 lata. Aby z niej skorzystać, należy kupić urządzenie marki Bosch objęte promocją wraz z meblami w studiu mebli kuchennych.

Akcją objęte zostało AGD wolnostojące i do zabudowy marki Bosch (z wyłączeniem zmywarek, pralek i suszarek do ubrań, ekspresów wolnostojących i do zabudowy oraz sprzętu drobnego) nabyte w studiach mebli kuchennych.

Zakup zestawu objętego promocją należy zarejestrować za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej gwarancje-bosch.promocjebsh.pl/rejestracja. Zgłoszenie rejestracyjne powinno zostać wysłane w ciągu miesiąca od daty zakupu. Do formularza rejestracyjnego należy dołączyć zdjęcie lub skan dowodu zakupu sprzętu wraz z meblami kuchennymi (za dowód zakupu uważa się fakturę lub paragon fiskalny).

W terminie do 4 miesięcy od daty zgłoszenia zgodnego z regulaminem akcji na adres podany w zgłoszeniu zostanie wysłana karta stałego klienta, uprawniająca do bezpłatnego serwisowania zgłoszonych urządzeń przez 5 lat. Promocja trwa do 29 lutego 2020 r.

2019-10-08
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket