BEAUTIFLY

Laser kosmetyczny B-Shine

Laser kosmetyczny

Depilacja i pielęgnacja

Oferowany przez markę Beautifly laser kosmetyczny pozwala na przeprowadzenie w domowym zaciszu profesjonalnych zabiegów kosmetycznych, nie tylko skutecznej depilacji, ale także terapii skóry. To zresztą jeden z celów wciąż młodej marki, która szybko zdobywa rynek dzięki atrakcyjnemu portfolio produktowemu.

W zestawie z urządzeniem znajdziemy trzy rodzaje lamp – HR, SR oraz AC. Lampa HR pozwala na usunięcie praktycznie każdego niechcianego włoska, dzięki czemu skóra jest miękka w dotyku i gładka. Lampa SR pozwala zachować zdrowy i młody wygląd skóry przez lata. Terapia przy jej pomocy aktywuje komórki do produkcji kolagenu i elastyny, które pobudzają skórę do szybszej regeneracji. Dla osób, które mają problemy z trądzikiem, przeznaczona jest lampa AC, która niszczy namnażające się bakterie beztlenowe odpowiedzialne za powstawanie zmian trądzikowych. Bakterie te są szczególnie wrażliwe na światło IPL, co sprawia, że laser działa bezpośrednio na przyczyny trądziku i skutecznie go likwiduje.

Trwałość lamp wynosi aż 300 tys. strzałów, a okienko ma rozmiar 3,9 cm2 . Po zużyciu lampy można łatwo wymienić. Sprzęt jest prosty w obsłudze i kompaktowy. Został także wyposażony w czytelny wyświetlacz LCD, który informuje o stanie pracy i jej parametrach. W zestawie znajdują się przewód USB oraz pokrowiec do przechowywania akcesoriów. Moc urządzenia wynosi 36 W. Laser kosmetyczny B-Shine ma obudowę wykonaną z tworzywa sztucznego w atrakcyjnym perłowobiałym kolorze.

Laser kosmetyczny Beautifly B-shine wykorzystuje technikę E-IPL, która za pomocą wiązki światła niszczy cebulki włosów, regeneruje skórę i pobudza ją do produkcji kolagenu i elastyny, a także skutecznie leczy uciążliwy trądzik. Poszczególne funkcje realizujemy przy pomocy zmiany lampy. Każda z nich jest wyposażona w podwójny filtr chroniący skórę.

2019-10-03
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket