STIGA

Traktor ogrodowy Estate 3398 HW

Traktor ogrodowy

Duża moc i wydajność

Oferowany przez markę Stiga traktor ogrodowy Estate 3398 HW jest pojazdem, który ułatwia prace na dużych działkach, a dzięki dodatkowemu wyposażeniu będzie przydany nie tylko przy koszeniu.

Stiga Estate 3398 HW jest napędzany dwucylindrowym silnikiem Briggs & Stratton o mocy 10,43 kW przy 2600 obr./min i wyposażony w przekładnię hydrostatyczną obsługiwaną nożnie. Pojemność zbiornika paliwa wynosi 6 l. Nowa, atrakcyjna pokrywa została zaprojektowana pod kątem optymalizacji sprawności silnika, a przednie światła LED zapewniają lepszą widoczność o każdej porze roku. Agregat koszący o szerokości 98 cm można ustawić na jednej z 7 wysokości w zakresie od 25 do 80 mm za pomocą wygodnej dźwigni. Dwa noże są obsługiwane przy użyciu elektromagnetycznego sprzęgła, którym steruje się za pomocą dogodnego przycisku.

Uniesiona kierownica z miękką powierzchnią zwiększa komfort podczas pracy. Traktor Estate 3398 H wyposażono w 240-litrowy kosz na trawę, ale można też korzystać z funkcji mulczowania po założeniu dostarczonej w zestawie zaślepki Stiga Multiclip. Wtyczka do węża ogrodowego pozwalająca na mycie podwozia i noży znacznie ułatwia czyszczenie pojazdu po pracy. Razem z traktorem dostarczane są też ładowarka akumulatora oraz zaczep.

Dla swoich klientów Stiga przygotowała również specjalną ofertę, dzięki której kupując traktor ogrodowy, mają oni okazję nabyć także w specjalnej cenie 799 zł przyczepkę do niego. Warto także odnotować, że traktor jest dostarczany przez wykwalifikowanego dilera marki Stiga. Dokonuje on pełnego przygotowania maszyny do pracy, a jej użytkownika przeszkoli w zakresie użytkowania pojazdu i pracy z nim. Co ważne, usługa ta nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

2019-09-26
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket