HOEGERT TECHNIK

Tarcza diamentowa HT6D992

Tarcza diamentowa

Najnowsza wprowadzona do oferty marki Högert Technik diamentowa tarcza garnkowa przeznaczona jest do szlifowania powierzchni betonu przy użyciu szlifierki kątowej. Znajdzie ona zastosowanie w przemyśle budowlanym oraz przy pracach wykończeniowych.

Tarcza diamentowa HT6D992 o średnicy 125 mm i otworze mocującym 22,2 mm przeznaczona jest do stosowania ze szlifierkami kątowymi. Specjalna konstrukcja TURBO umożliwia pracę przy maksymalnych obrotach 12250 min⁻1 i charakteryzuje się zmniejszonym zużyciem energii. Posiada segment o grubości 5,0 mm. Pozwala to na długie użytkowanie produktu bez konieczności wymiany na nową. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na wzmocniony korpus, który zmniejsza drgania tarczy i zapewnia optymalny ruch obrotowy. Idealna do usuwania nierówności, jak również formowania oraz szlifowania dużych powierzchni betonu oraz betonu licowego, gazobetonu, cegły, klinkieru czy kostki brukowej.

Tarcza diamentowa HT6D992 dostępna jest w sprzedaży u dystrybutorów marki Högert Technik na terenie całego kraju od września bieżącego roku. Lista dystrybutorów znajduje się na stronie www.hoegert.com.

Źródło: materiałt prasowe Högert Technik

2019-09-23
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket