RTV EURO AGD

Produkty marki TEKA od września dostępne w RTV EURO AGD

Produkty marki TEKA

RTV EURO AGD wprowadziło z początkiem września do swojej oferty sprzęt i urządzenia kuchenne globalnego producenta AGD – marki TEKA. Produkty TEKA będą dostępne zarówno w sklepie internetowym www.euro.com.pl, jak i w wybranych sklepach stacjonarnych EURO.

TEKA od ponad 90 lat oferuje klientom najwyższej jakości rozwiązania, które sprawiają, że produkty kuchenne tej marki są obecne w ponad stu milionach domów na całym świecie. Bestsellerami w ofercie marki TEKA są urządzenia kuchenne do zabudowy: piekarniki, okapy, płyty grzewcze (indukcyjne i gazowe), baterie kuchenne, zlewozmywaki, które charakteryzują się nowoczesnym, atrakcyjnym wzornictwem. Teraz szeroka oferta marki dostępna będzie także w RTV EURO AGD.

– Jako lider sprzedaży sprzętu AGD stale poszerzamy nasze portfolio produktów i wprowadzamy do niego marki, które wyróżniają się na rynku interesującymi rozwiązaniami i mogą zaoferować naszym klientom szczególną wartość – powiedział Sebastian Karwacki, Kierownik Działu Handlowego w RTV EURO AGD. – Stąd decyzja, aby nawiązać współpracę z marką TEKA. Dzięki rozszerzeniu naszej oferty klienci będą mieli dostęp do jeszcze większej gamy produktów, a jednocześnie będą mogli skorzystać z naszych standardowych usług związanych z dostawą, odbiorem zużytego sprzętu czy z finansowaniem ratalnym.

Od września w sprzedaży internetowej RTV EURO AGD dostępne są  produkty TEKA z pięciu kategorii: piekarniki (zarówno 60 cm, jak i w wersjach kompaktowych 45 cm), płyty indukcyjne, płyty indukcyjno-gazowe, płyty gazowe, okapy kuchenne, zlewozmywaki oraz baterie kuchenne. W wybranych sklepach stacjonarnych będą dostępne ekspozycje z określonymi produktami, dzięki którym klienci będą mogli na żywo zobaczyć sprzęt kuchenny TEKA i dopasować odpowiednie urządzenie do aranżacji swojej kuchni.

– Rosnąca popularność naszych produktów idzie w parze z rozszerzeniem ich dystrybucji i dostępności. Cieszę się, że większe grono polskich konsumentów będzie mogło wybrać urządzenia, które są chwalone za nowoczesny design i świetne parametry działania. Warto podkreślić, że TEKA posiada wieloletnie, specjalistyczne doświadczenie w tworzeniu sprzętów kuchennych i wyróżnia się szeroką, kompleksową ofertą (od baterii, zlewozmywaków, piekarników czy płyt po lodówki oraz zmywarki) – dodała Monika Jońska, Dyrektor ds. Handlowych TEKA Polska.

Produkty marki TEKA były wielokrotnie nagradzane m.in. w konkursie Dobry Design za swoją efektowną formę oraz łączenie estetyki z funkcjonalnością. W tym roku marka także jest finalistą konkursu Dobry Wzór 2019. Szeroka oferta produktowa marki daje możliwość realizacji niezliczonych pomysłów na aranżacje wnętrz oraz design w doskonałym stylu.

– Klienci mają coraz większe wymagania wobec sprzętu AGD, coraz większa grupa odbiorców poszukuje nie tylko urządzeń funkcjonalnych, ale też charakteryzujących się określonym wzornictwem, pasującym stylistycznie do wyposażenia domu. Z tego względu staramy się wprowadzać do naszej oferty najciekawsze rozwiązania różnych producentów, aby klienci mieli maksymalny wybór – dodaje Sebastian Karwacki, Kierownik Działu Handlowego w RTV EURO AGD.

2019-09-18
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket