COMITOR

Domowe sposoby na ratowanie planety

Domowe sposoby na ratowanie planety

Naukowcy alarmują na temat wzrostu temperatury i zmian klimatycznych. Nie wszyscy zgadzają się z ich zdaniem, jednak o środowisko tak czy inaczej warto się zatroszczyć. Podobnie jak o swój dom. Ziemia przecież właśnie nim jest. Rozwiązania proekologiczne oferuje także firma Comitor, dystrybutor sprzętu marki Blanco.

Poza rosnącą temperaturą na Ziemi występują także inne problemy, o których warto pomyśleć, nawet podejmując codzienne decyzje zakupowe. Jedną z nich jest wybór wody do picia. W związku z tym, że zewsząd otoczeni jesteśmy plastikiem, przybywa pomysłów na to, jak ograniczyć jego obecność w naszym życiu. Wiele mówi się o rezygnacji z butelkowanej wody pitnej. Nie każdy jest jednak chętny do picia wody z kranu. Tutaj z pomocą przychodzi firma Comitor, która w ofercie ma „inteligentne” baterie do wody filtrowanej Blanco Fontas-S II, Fontas II i Trima. Zastosowany w nich filtr BWT oczyszcza wodę, zmniejsza zawartość wapnia i metali ciężkich oraz pozytywnie wpływa na smak. Systemy filtrujące marki Blanco oferują trzy opcje: wodę zimną, ciepłą oraz zimną filtrowaną.

Woda jest nam niezbędna do życia, dlatego ją szczególnie należy szanować. Niestety, przy domowej krzątaninie często o tym zapominamy. Są jednak rozwiązania, które pomagają się z tym zmierzyć. Tak jak na przykład bateria Blanco EVOL- -S Volume. Dzięki precyzyjnej funkcji pomiaru i intuicyjnemu pokrętłu można dokładnie odmierzyć potrzebną ilość wody.

– Jest to „inteligentna” bateria, służąca do dokładnego odmierzania ilości wody. Precyzyjne dozowanie wody oznacza koniec jej trwonienia. To czyni baterię niezwykle oszczędną i przyjazną dla środowiska. Nowy system kontroli przepływu Dynamic Flow Control zapewnia „inteligentne” sterowanie przepływem wody. Im większa jest pożądana ilość wody, tym silniejszy i szybszy jest jej przepływ – wyjaśnia Magdalena Wrońska-Shohag z firmy Comitor.

2019-08-29
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket