JURA

J.O.E. zastępuje poprzednie aplikacje

Od 30 lipca br. firma JURA zastąpiła aplikacje JURA Cofee App i JURA Connect nową aplikacją – J.O.E., która jest zgodna ze wszystkimi ekspresami z funkcją Smart Connect.

J.O.E., czyli JURA Operating Experience, to aplikacja, która zadebiutowała na rynku w zeszłym roku. Pozwala ona w nowoczesny sposób za pośrednictwem smartfona czy tabletu sterować najważniejszymi funkcjami ekspresu do kawy. Do komunikacji z urządzeniem wykorzystywany jest Bluetooth. J.O.E. pozwala dowolnie nazywać ulubione specjały i przydzielić im wybraną grafikę. Z kolei przy pomocy intuicyjnych suwaków można z łatwością dostosować ustawienia kawy do osobistych preferencji. Niezwykle przydatną funkcją jest także możliwość tworzenia list zamówionych przez gości specjałów.

Aplikacja ułatwi także dbanie o ekspres. J.O.E. krok po kroku prowadzi użytkownika za pomocą obrazów i tekstu przez wszystkie programy konserwacyjne. Na życzenie można zmieniać ustawienia podstawowe i zapisywać je w ekspresie automatycznym. Aplikacja na bieżąco informuje o aktualnym statusie i wezwaniach do działania, np. kiedy trzeba uzupełnić wodę lub ziarna kawy.

J.O.E. zastępuje poprzednie aplikacje
2019-08-29
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket