MAKITA

Wiertarkowkrętarka bezprzewodowa DDF485

Wiertarkowkrętarki należą do najpopularniejszych elektronarzędzi akumulatorowych. Modelem DDF485 Makita wyznacza standardy wydajności oraz trwałości w tym segmencie.

Wiertarkowkrętarka zasilana jest litowo- jonowymi akumulatorami o napięciu 18 V. Już teraz Makita ma w ofercie ponad 200 różnych urządzeń wykorzystujących do zasilania te baterie. Na rynku dostępne są akumulatory o pojemności od 1,5 do 6 Ah, możemy więc wybierać między kompaktowymi wymiarami a bezkompromisową wydajnością. Sprzęt napędza bezszczotkowy silnik prądu stałego. Oznacza to przede wszystkim redukcję zużycia energii, większą wydajność, kompaktowe rozmiary oraz praktycznie bezawaryjność, ponieważ silniki tego typu są bardzo trwałe.

Nie zabrakło także flagowych rozwiązań marki Makita, takich jak system XPT, który zapewnia zwiększoną odporność na pył oraz wilgoć. Wiertarkowkrętarka Makita DDF485 została wyposażona w dwubiegową przekładnię, a jej prędkość obrotowa jest regulowana spustem włącznika. Została wyposażona w 21-stopniową regulację momentu obrotowego oraz funkcję wiercenia. Moment obrotowy miękki to 27 Nm, a twardy 50 Nm. Średnica wiercenia w stali wynosi 13, a w drewnie 38 mm. Ergonomiczny uchwyt został pokryty elastometrem, a podwójna dioda LED ma funkcję opóźnionego wygaszania.

Makita DDF485 jest dostępna w dwóch konfiguracjach.. DDF485Z jest pozbawiona walizki, akumulatorów i ładowarki. Jest więc rekomendowana dla użytkowników posiadających już bazę bezprzewodowych elektronarzędzi 18 V marki Makita i akumulatorów do nich. Z kolei konfiguracja DDF485RFJ jest dostarczana w walizce Makpac z dwoma akumulatorami BL1830B (3 Ah) i ładowarką DC18RC. W obu zestawach znajdziemy też podwójną końcówkę wkrętakową, która pozwoli od razu przystąpić do pracy.

Wiertarkowkrętarka bezprzewodowa DDF485
Wiertarkowkrętarka bezprzewodowa DDF485
2019-06-19
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket