RUBI

Aplikacja Klub Rubi

Aplikacja Klub Rubi

Dostępna na smartfony z systemem Android oraz urządzenia Apple aplikacja Klub Rubi to narzędzie przydatne dla wszystkich profesjonalistów z branży budowlanej.

Użytkownicy aplikacji Klub Rubi otrzymują punkty za każdy zakup produktu tej marki niezależnie od miejsca na świecie. Mogą one być wymienione na bony podarunkowe o wartości nawet 10 proc. zakupów, środki pieniężne wypłacane na kartę lub przeznaczone na cele charytatywne Klubu Rubi. Ponadto, dzięki aplikacji Klub Rubi, użytkownicy i członkowie klubu będą otrzymywać wyjątkowe oferty i promocje dostosowane do ich potrzeb i preferencji. Aplikacja Klub Rubi pomaga oszczędzać na zakupach produktów Rubi w dowolnym miejscu na świecie, nie będąc przy tym aplikacją do zakupu narzędzi.

Dzięki nowej aplikacji Klub Rubi użytkownik będzie otrzymywać powiadomienia o wyjątkowych promocjach i zniżkach zgodnie z jego preferencjami, listą życzeń i miejscem zamieszkania. Te specjalne oferty można wykorzystać do zakupu narzędzi Rubi w każdym punkcie sprzedaży fizycznym lub online. Dodatkowe punkty przyznawane są również za aktywność wewnątrz aplikacji, np. polecanie jej innym użytkownikom czy dodawanie opinii o produktach.

2019-06-19
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket