PGN

Odwiedził Wiedeń z czołowymi partnerami

W dniach 14-18 czerwca br. odbyła się wycieczka do Wiednia w ramach programu VIPartner Club PGN. Partnerem wyjazdu była firma DeWalt.

Północna Grupa Narzędziowa to nowoczesna firma, specjalizująca się w dystrybucji profesjonalnych narzędzi i akcesoriów budowlanych, warsztatowych, ogrodowych i spawalniczych. Od czasu założenia w 1985 roku ewoluowała do rangi jednego z czołowych ogólnopolskich dystrybutorów najważniejszych profesjonalnych marek. Na co dzień zaopatruje zarówno specjalistyczne sklepy narzędziowe, jak i podmioty, dla których narzędzia to tylko wycinek oferty. Mowa o regularnej obsłudze ponad 800 sklepów. PGN podejmuje się również realizacji zleceń nietypowych.

Nietypowe i wyjątkowe są także wyjazdy w ramach przedsięwzięcia – VIPartner Club, uruchomionego w 2008 roku. Celem stworzenia programu było systematyczne informowanie o promocjach i nowościach produktowych PGN, ale i zaproponowanie czegoś więcej niż dystrybucja narzędzi. Celem było także zaoferowanie określonych wartości dodanych, w tym przypadku integracyjnych wyjazdów w najciekawsze zakątki świata. Uczestnicy programu VIPartner Club do tej pory skorzystali z możliwości wyjazdu do Rzymu, Barcelony, Paryża, Madrytu, Majorkę, Maderę i Teneryfę. W tym roku 25. osobowa grupa udała się do stolicy Austrii, Wiednia.

Atmosfera Wiednia, będąca mieszanką klimatu Krakowa, Paryża i Londynu, pozostaje jedyna w swoim rodzaju. Życie toczy się tu bez pośpiechu, przy filiżance wybornej, aromatycznej kawy i porcji tortu Sachera lub serowego strucla. W programie wyjazdu zaplanowano między innymi zwiedzanie Hofburg – zimowej rezydencji Habsburgów czy letniej siedziby dworu cesarskiego – Schönbrun, majestatycznego pałacu Habsburgów.

Odwiedził Wiedeń z czołowymi partnerami
2019-06-19
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket