KRYSIAK

Rozwija markę Faworyt Pro

Zeszłoroczny proces rebrandingu w firmie Krysiak doprowadził do wyodrębnienia w niej marki Faworyt Pro, która dynamicznie rozwija swoją ofertę.

W ofercie znajdziemy 4 modele kosiarek elektrycznych o mocy od 1400 do 1800 W oraz szerokości roboczej od 34 cm do 46 cm. Z kolei w gamie maszyn spalinowych oferowanych jest aż 9 kosiarek. Różnią się one między sobą m.in. szerokością roboczą (46 cm lub 51 cm) oraz wykorzystują silniki renomowanych producentów, jak Loncin, Briggs&Stratton lub Yamaha. Niektóre modele kosiarek spalinowych mają również elektryczny rozrusznik, ułatwiający uruchomienie urządzenia.

– Linia Faworyt Pro to wytrzymałe kosiarki, zarówno elektryczne, jak i spalinowe, do codziennego użytku. Przeznaczone są na rynek dealerski dla konsumentów ceniących nowoczesne wzornictwo, skuteczność, niezawodność i moc urządzeń. Warto podkreślić, że szczególną zaletą linii Faworyt Pro są komponenty, z których zostały wykonane. Przykładowo k osiarki elektryczne pod marką Faworyt Pro mają wytrzymały i odporny na przeciążenia silnik indukcyjny – powiedział Andrzej Krysiak, prezes zarządu Krysiak sp. z o.o.

Firma Krysiak udziela na urządzenia marki Faworyt Pro dłuższą niż standardowa, bo 3-letnią, gwarancję.

Rozwija markę Faworyt Pro
2019-06-19
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket