ROKSAN

Ramię gramofonowe Sara

Ramię gramofonowe

Estetyka i innowacyjność

Roksan od dawna jest podziwiany i ceniony za swoje przełomowe gramofony i ramiona gramofonowe, z których wiele stało się prawdziwymi „ikonami” tej branży. Nowe ramię Sara czerpie pełnymi garściami z reputacji Roksana za sprawą jakości brzmienia, łatwości obsługi i wyjątkowości konstrukcji.

Model Sara jest odpowiedzią na rosnącą popularność muzyki słuchanej z gramofonów i płyt winylowych. Jest doskonałym rozwiązaniem zarówno dla nowych, jak i wieloletnich klientów Roksana i oferuje wyjątkową jakość wykonania i brzmienia w rozsądnej cenie.

Konstrukcja nowego ramienia sprawia, że jest ono uniwersalne, a jednocześnie zapewnia doskonałe brzmienie. Po zainstalowaniu w gramofonie odpowiedniej klasy będzie mogło współpracować z szeroką gamą wkładek, znacząco poprawiając brzmienie z odtwarzanych płyt winylowych. Sara to znakomity partner m.in. dla gramofonu Roksan Xerxes 20 Plus.

W konstrukcji ramienia wykorzystano łożysko typu unipivot oraz najlepszej jakości komponenty i materiały, w tym m.in. pin z węglika wolframu. Oddzielona od głównej przeciwwagi regulacja azymutu jest łatwa w obsłudze i precyzyjna, co pozwala uzyskać bardzo dobrą jakość dźwięku. Ramię Sara ma również solidnie wykonane wewnętrzne okablowanie z posrebrzanej miedzi OFC oraz interkonekt HDC fi rmy Roksan, które zapewniają neutralne, bardzo szczegółowe brzmienie z realistyczną dynamiką. Roksan zawsze oferował proste, ale wizualnie atrakcyjne produkty. Ramię Sara nie jest w tym wypadku wyjątkiem. Model ten jest doskonałym odzwierciedleniem zasady „mniej znaczy więcej”. Jego wygląd sprawia, że niemal każdy od razu zaliczy je do grona audiofi lskich produktów najwyższej klasy. Czarne anodowane wykończenie nadaje całej konstrukcji luksusowy charakter, co dodatkowo umacnia pozycję Sary wśród najlepszych ramion dostępnych na tym, a nawet wyższym poziomie cenowym.

Zastosowanie odpowiednich materiałów zapewnia swobodę ruchów ramienia przy minimalnym tarciu. Wszystkie aspekty konstrukcji Sary składają się na łatwość użytkowania, ale także stabilność i wysoką kulturę pracy tego ramienia. Sugerowana cena detaliczna to 9590 zł.

2019-05-28
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket