AMICA

Szuflada grzejna AWDM6B X-type

Szuflada grzejna

Praktyczna i pojemna

W nowej linii X-type marki Amica dostępna jest kompaktowa szuflada grzejna, która pomoże utrzymać naczynia i dania we właściwej temperaturze, rozmrażać, przygotowywać naturalny, domowy jogurt, a nawet roztapiać czekoladę. Wystarczy wybrać odpowiedni program.

Szuflada grzejna to ciekawa propozycja zwłaszcza dla tych osób, które szukają nowoczesnych i nietuzinkowych rozwiązań AGD. Urządzenie to docenią nawet najbardziej wymagający klienci, poszukujący kompleksowych rozwiązań w swoich kuchniach. Co ciekawe, projektując kuchnię do zabudowy, można planować umieszczenie szuflady pod tak różnymi urządzeniami, jak piekarniki czy winiarki. W ten sposób możemy zyskać wyjątkowo funkcjonalne rozwiązanie, które umożliwi dostosowanie kuchni do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Szuflada sprawdzi się m.in. podczas przygotowań do uroczystych obiadów czy kolacji. To właśnie w niej można podgrzać talerze, tak żeby serwować dania na ciepłej zastawie – tak jak w najlepszych restauracjach! Z urządzenia z pewnością zadowoleni będą także najmłodsi domownicy, którzy mogą w niej z łatwością przygotować słodkie przysmaki. Szuflada umożliwi też m.in. przygotowanie domowego, naturalnego jogurtu bez zagęszczaczy i stabilizatorów.

Model AWDM6B X-type ma 22 l pojemności i charakteryzuje się mocą całkowitą 1000 W. Maksymalne obciążenie szuflady marki Amica wynosi 25 kg. Jak podaje producent, pomieści ona 80 szt. filiżanek espresso. Z kolei maksymalny załadunek talerzy (o średnicy 26 cm) to 6 szt.

Urządzenie wyposażone jest w sterowanie sensorowe oraz zegar elektroniczny. Wykorzystano w nim otwieranie PushPull. Wystarczy delikatnie pchnąć front szuflady, a sama się otworzy. Rozwiązanie to zastępuje standardowy uchwyt. Dzięki temu, kiedy obie ręce mamy zajęte, szufladę możemy z łatwością otworzyć… łokciem. Brak wystających elementów to też dodatkowe zabezpieczenie przed niepożądanym otwarciem, np. przez dzieci. Model AWDM6B X-type ma front w czarnym odcieniu. W ofercie marki Amica dostępna jest również biała (model AWDM6W) i inoksowa (model AWDM6I) wersja kolorystyczna szuflady grzejnej.

Wysokość, szerokość i głębokość urządzenia wynoszą odpowiednio: 14,1, 59,5 i 56,1 cm.

2019-05-28
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket