SAMSUNG

Soundbar N650 dostępny w promocji

Soundbar N650 dostępny w promocji

Soundbar N650 podbija serca fanów gier, filmów i sportu, dla których jakość dźwięku jest równie ważna, co jakość obrazu. Jest to pierwszy model w ofercie Samsunga z technologią Acoustic Beam i dedykowanym trybem Gra. Do 21 kwietnia br. w wybranych sieciach sprzedaży produkt oferowany będzie w promocyjnej cenie.

Z promocji cenowej można skorzystać kupując ten wszechstronny soundbar w wybranych sieciach sprzedaży, takich jak RTV EURO AGD, Media Markt oraz Brand Store’ach Samsung w całej Polsce. Szczegóły oferty dostępne są na stronach partnerów.

Nowy wymiar rozrywki

Samsung N650 to pierwszy soundbar Samsunga wyposażony w nową technologię Samsung Acoustic Beam. Dzięki temu pozwala cieszyć się panoramicznym dźwiękiem, który wypełnia wnętrze salonu.  Ten efekt osiągnięto m.in. poprzez zastosowanie dodatkowych 56 otworów (po 28 z każdej strony), które zostały równomiernie rozmieszczone w górnej części listwy dźwiękowej. W efekcie oglądając mecz czy wyścigi, widzowie poczują się jak na trybunach. Z kolei gracze przeniosą się w samo centrum wydarzeń.

W listwę wbudowanych jest 8 głośników (w tym jeden centralny). W zestawie dostarczany jest bezprzewodowy subwoofer, który potęguje wrażenia słuchowe za sprawą mocnych i głębokich basów. Dodatkowo, system Surround Sound Expansion pozwala rozszerzyć optymalny obszar odsłuchu, potęgując przy tym efekt dźwięku przestrzennego. Wszystko to sprawia, że N650 jest idealnym kompanem telewizorów QLED i Ultra High Definition (4K) i świetnie sprawdzi się podczas wieczorów filmowych, oglądania wydarzeń sportowych czy grania.

Tryb specjalnie dla graczy

W soundbarze N650 Samsung wprowadził tryb Gra. Jeśli konsola podłączona jest do telewizora za pośrednictwem kabla HDMI, tryb ten uruchomi się automatycznie, wraz z włączeniem urządzenia. Dzięki wspomnianej już technologii Acoustic Beam gracze mogą liczyć na panoramiczny dźwięk, który pomoże jeszcze pełniej przenieść się w do wirtualnego świata rozgrywki.

Z kolei łączność przez Bluetooth pozwoli połączyć soundbar z domowym sprzętem AV, a także urządzeniami mobilnymi. Dzięki temu ulubioną muzykę można będzie odtworzyć ze smartfona oraz popularnych serwisów streamingowych, takich jak Spotify czy Tidal.

Soundbar N650 dostępny w promocji

Źródło: informacja prasowa

2019-04-11
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket