CREATIVE

Doświadcz magicznego dźwięku!

Doświadcz

Creative zaprezentował niespotykane dotąd, innowacyjne rozwiązanie techniczne i obsługujące je urządzenia – wzmacniacz słuchawkowy SXFI AMP (kompatybilny z systemem Android), słuchawki nauszne SXFI AIR C (przewodowe, kompatybilne m.in. z PS4 i Nintendo Switch) oraz słuchawki SXFI AIR (obsługujące standard Bluetooth). Mowa tutaj o technice Super X-Fi.

Wykorzystuje ona aplikację mobilną, za pomocą której charakterystyka brzmienia odtwarzanego materiału audio dopasowywana jest do potrzeb użytkownika przez zaawansowany proces odwzorowania kształtu głowy i uszu. W aplikacji tworzone są profile użytkowników, które następnie można zaimplementować do wspomnianych modeli – wzmacniacza lub słuchawek Creative – i z ich wykorzystaniem cieszyć się wyjątkowym, a co najważniejsze spersonalizowanym dźwiękiem przestrzennym.

Do 15 kwietnia wspomniane nowości marki Creative można nabyć z 20-procentową zniżką. Wystarczy podczas składania zamówienia na stronie https://pl.creative.com/ wpisać kod promocyjny SUPERXFI. Dzięki temu model SXFI AIR można nabyć już za 699 zł, a model SXFI AIR C po uwzględnieniu zniżki zakupimy za 569 zł. Dodatkowo producent przygotował specjalną ofertę na zestaw składający się ze wzmacniacza słuchawkowego SXFI AMP oraz słuchawek Aurvana SE. Z kodem rabatowym zapłacimy za niego 659 zł.

Więcej o tym wyjątkowym rozwiązaniu i obsługujących je nowościach marki Creative można znaleźć na: https://pl.creative.com/sxfi/.

2019-03-28
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket