TEKA

Nowy dyrektor sprzedaży

Nowy

Rafał Dziedzic dołączył do grupy Teka jako dyrektor regionalny dla Europy Wschodniej oraz dyrektor zarządzający Teka Polska Sp. z o.o.

Rafał Dziedzic będzie odpowiedzialny za wzmocnienie pozycji handlowej marki na rynku polskim oraz w regionie Europy Wschodniej, obejmującym Rosję, Ukrainę, Czechy, Rumunię i Węgry. Od ponad 20 lat związany jest z branżą elektroniki użytkowej oraz AGD, zdobywając swe doświadczenie w pracy dla marek takich jak Philips, Sony i Funai. W ostatnich latach pracował w firmie Candy Hoover Polska, gdzie zajmował stanowisko prezesa zarządu oraz dyrektora zarządzającego dla Europy Centralnej. Z pewnością bogate doświadczenie zdobyte w pracy na dotychczasowych stanowiskach z sukcesem przełoży się na dalszy rozwój marki Teka w Polsce i w regionie.

Cieszę się, że dołączam do Teka. Możliwość pracy dla firmy z niemal stuletnią historią to niesamowite wyzwanie zawodowe. Wspólnie z zespołem wierzymy, że dzięki wykorzystaniu w pełni potencjału naszej marki uczynimy Teka marką pierwszego wyboru, jeśli chodzi o wyposażenie kuchni – powiedział Rafał Dziedzic po objęciu nowego stanowiska.

2019-02-27
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket