BETTER PRODUCT

Wprowadza markę Hydromed

Wprowadza markę

Do oferty firmy Better Product, którą znamy z dystrybucji niszowych i wyjątkowych produktów marki Gotie, trafiła nowa marka – Hydromed.

W ofercie marki Hydromed znalazł się między innymi nowoczesny system ogrzewania łóżka, składający się ze sterowanego mikroprocesorem cyrkulatora oraz podkładu wykonanego z dobrej jakości tkaniny antyalergicznej z zabudowanym systemem silikonowych rurek grzewczych, we wnętrzu których znajduje się woda, stanowiąca medium grzewcze. System grzewczy Hydromed umożliwia uzyskanie wysokich temperatur stosowanych w ciepłolecznictwie oraz dzięki swoim funkcjom pozwala na ich bezpieczne stosowanie. Wbudowany timer zadba, aby cykl ciepłoleczniczy nie potrwał dłużej niż godzinę, nawet kiedy użytkownik zaśnie w trakcie ogrzewania. System marki Hydromed jest polecany zarówno do codziennego użytkowania z zachowaniem komfortowej temperatury snu oraz do domowych zabiegów ciepłoleczniczych.

Dystrybutorem sprzętu jest firma Better Product sp. z o.o., mająca w swojej ofercie także takie marki jak Gotie, Topjuicer czy PerfectAir. Więcej informacji dostępnych jest na stronie: www.hydro-med.com/pl/.

2019-02-27
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket