REMINGTON

Urządzenia z serii Advanced Colour Protect

Urządzenia z serii Advanced Colour Protect

Farbowanie włosów jest obecnie powszechne, dlatego też w swojej najnowszej linii produktów Advanced Colour Protect marka Remington skupiła się na tym, jak najlepiej chronić włosy farbowane i najdłużej zachować ich nieskazitelny blask. Seria składa się z czterech produktów, które pozwolą kompleksowo zadbać o włosy w najbardziej wyszukanych kolorach i ich odcieniach.

Linię tworzą: lokówka CI8605, lokówka stożkowa CI86X5, prostownica S8605 oraz suszarka AC8605. Wspólnym mianownikiem wszystkich urządzeń jest zastosowanie automatycznego czujnika temperatury Colour Protect. Niezależnie od urządzenia dba on o zachowanie odpowiedniej temperatury i zapobiega przegrzaniu. Dzięki temu nie osiąga ona wartości, która niekorzystnie wpływałyby na włosy. Obie lokówki oraz prostownicę wyposażono także w specjalną powłokę ceramiczną, a suszarkę w zaawansowany pierścień, które zawierają olej shea i filtry UV, a w trakcie pracy uwalniają cząstki odżywki bezpośrednio na włosy, co daje im wyjątkowo świeży wygląd.

Remington opracował unikatowy system ochrony koloru z myślą o swoich klientach, którzy szukają lepszych rozwiązań, pozwalających na dłuższe utrzymanie blasku farbowanych włosów między jednym a drugim farbowaniem. W prostownicy Advanced Colour Protect zapewnia ona 5-krotnie dłuższą trwałość kolorów w porównaniu do prostowania za pomocą standardowej prostownicy ceramicznej. System Unique Colour Protect został dostosowany indywidualnie do każdego produktu w serii, tak aby odpowiadał wszystkim potrzebom i wyzwaniom w stylizacji włosów.

Korzystając z lokówki Advanced Colour Protect Tong, nie trzeba obawiać się o podłoże, na którym ją odkładamy, gdyż ma stojak chroniący przed ciepłem, a także długi przewód, będący niewątpliwym ułatwieniem podczas stylizacji, ponieważ bez względu na odległość od gniazdka można swobodnie przemieszczać się i zmieniać położenie lokówki.

Produkty z linii Advanced Colour Protect przyciągają również niepowtarzalnym wzornictwem. Jest to istotne dla wszystkich użytkowników lubiących wyjątkowy wygląd swoich gadżetów do pielęgnacji włosów. Co ważne, urządzenia są przy tym bardzo ergonomiczne i wygodne w użytkowaniu.

Urządzenia do pielęgnacji włosów
2018-11-30
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket