TRYTON

Elektronarzędzia akumulatorowe System 20 V

Elektronarzędzia akumulatorowe

Wiercenie, szlifowanie, cięcie i wkręcanie, a wszystko to z jednym akumulatorem. Marka Tryton, należąca do firmy Profix, zaprezentowała system narzędzi bezprzewodowych 20 V.

W jego skład wchodzi osiem bezprzewodowych elektronarzędzi niezbędnych do prac majsterkowicza oraz przydatnych w ogrodzie. Zaczynając od klasyki, znajdziemy w nim dwie wiertarkowkrętarki. Model TJV10 ma maksymalny moment obrotowy wynoszący 25 Nm z możliwością regulacji w zakresie 21+1 ustawień sprzęgła. Dla bardziej wymagających użytkowników zaprojektowano model TJV20, którego maksymalny moment obrotowy to 44 Nm. Funkcja udaru pozwala na wiercenie w betonie czy cegle. Obie wiertarkowkrętarki wyposażono w uchwyt szybkozaciskowy.

Kolejne urządzenie, o które warto uzupełnić domowy warsztat, to szlifierka kątowa TJS40. Wykorzystuje ona tarcze o średnicy 115 mm, a szybkość obrotowa to 8000 obr./min.

Ofertę elektronarzędzi uzupełniają sprzęty tnące. Wśród nich znajdziemy wyrzynarkę TJR50. Została wyposażona w laserowy wskaźnik linii cięcia, regulację stopy do cięcia ukośnego oraz funkcję pracy wahadłowej. Może ciąć drewno o grubości 65 mm i stal 6 mm. Kolejnym z elektronarzędzi jest pilarka tarczowa TJP60. Maksymalna grubość cięcia to 48 mm. Wyposażono ją w laserowy wskaźnik linii cięcia oraz regulację stopy do cięcia ukośnego. Średnica piły to 150 mm. Listę sprzętów tnących zamyka pilarka szablowa TJPS70. Wyposażono ją w szybkomocujący uchwyt brzeszczotu. Maksymalna grubość cięcia to 175 i 12 mm odpowiednio dla drewna i stali. Ma także pomocnicze oświetlenie LED.

System 20 V marki Tryton to także urządzenia do ogrodu. Wśród nich znajdziemy nożyce do żywopłotów TJD90. Mają one hartowane ostrza, a długość zestawu tnącego to 460 mm. W ogrodzie przydatna będzie również dmuchawa TJE100. Ma ona dwa biegi i prędkość nadmuchu dochodzącą do 30 km/h na biegu pierwszym i 75 km/h na biegu drugim.

Wszystkie elektronarzędzia łączy możliwość zasilania tym samym akumulatorem o napięciu 20 V. Obecnie w ofercie marki Tryton znajdziemy dwa nowoczesne ogniwa litowo-jonowe: o pojemności 1,5 Ah (TJ15AK) i 2 Ah (TJ2AK). Dostępne są także dwie ładowarki: TJ3LD oraz szybka ładowarka TJ1LD, która w ciągu godziny uzupełni energię akumulatora.

Elektronarzędzia akumulatorowe
Elektronarzędzia akumulatorowe
Elektronarzędzia akumulatorowe
Elektronarzędzia akumulatorowe
2018-11-28
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket