AUDIO VIDEO SHOW

Kolejna edycja wystawy przed nami

Kolejna edycja wystawy

W dniach od 16 do 18 listopada 2018 r. odbędzie się kolejna edycja Audio Video Show – jednej z największych na świecie wystaw sprzętu audio i audio-wideo. Podobnie jak w kilku ostatnich latach impreza ponownie zagości na PGE Narodowym oraz w hotelach Radisson Blu Sobieski i Golden Tulip.

Wszyscy odwiedzający będą mogli zobaczyć zarówno sprzęt za kilkaset złotych, w tym ten mobilny, jak i słuchawki czy odtwarzacze osobiste, ale także zaawansowane systemy audio i audio-wideo o wartości nawet kilkuset tysięcy złotych. Tradycyjnie nie zabraknie również wielu interesujących warsztatów i prelekcji. Jedną z atrakcji podczas tegorocznego Audio Video Show będzie zaprezentowany po raz pierwszy w Polsce referencyjny system niemieckiej manufaktury MBL Akustikgeräte z wyjątkowymi głośnikami Radialstrahler MBL 101 X-treme. Impreza potrwa 3 dni.

Podczas wystawy odbędzie się premierowy odsłuch najnowszego albumu Anny Marii Jopek pt. „Ulotne” w wersji z płyty winylowej. Jego współtwórcą jest wybitny amerykański saksofonista i kompozytor jazzowy Branford Marsalis. W trakcie rozmowy z Piotrem Metzem wokalistka opowie o procesie tworzenia nagrań, jak i odpowie na pytania zadawane przez zgromadzonych fanów i dziennikarzy.
Gościem specjalnym wystawy będzie Jean Michel Jarre, legendarny pionier muzyki elektronicznej, który osobiście zaprezentuje swój najnowszy album „Equinoxe Infinity”. Jest to długo oczekiwany sequel do słynnego albumu „Equinoxe” tego artysty, który ukazał się dokładnie czterdzieści lat wcześniej, 16 listopada 1978 r. Muzyk podczas rozmowy z Piotrem Metzem m.in. opowie dlaczego płyta zostanie wydana aż z dwiema okładkami. Dodatkowego smaczku temu spotkaniu dodaje fakt, że prezentacja odbędzie się na najdroższym, bo kosztującym blisko 3 mln zł systemie tegorocznego Audio Video Show!
Dodatkowego smaczku temu spotkaniu dodaje fakt, że prezentacja odbędzie się na najdroższym, bo kosztującym blisko 3 miliony złotych systemie tegorocznego Audio Video Show!
Lokalizacje wystawowe będą otwarte dla odwiedzających w piątek 16 listopada od godz. 13.00 do 20.00 (z wyjątkiem hotelu Golden Tulip), w sobotę 17 listopada od 10.00 do 20.00 i w niedzielę 18 listopada od 10.00 do 18.00. Audio Video Show rozrosło się do takich rozmiarów, że dokładniejsze zapoznanie się z ofertą wszystkich wystawców w ciągu zaledwie jednego dnia jest praktycznie niemożliwe. W związku z tym organizator przygotował specjalną ofertę noclegową w hotelach, w których odbywa się wystawa. Bilety na Audio Video Show można nabyć w Internecie za pośrednictwem serwisu biletomat.pl. Będą one sprzedawane również w kasach przy wejściu do poszczególnych lokalizacji (w kasach płatność tylko gotówką). Bilet w cenie 35 zł upoważnia do wstępu na teren całej wystawy w dniu jego datowania. Dostępne są także 3-dniowe karnety w cenie 50 zł. Wstęp dla dzieci i młodzieży do lat 16 jest bezpłatny. Więcej informacji o wydarzeniu na www.audioshow.pl.

Kolejna edycja wystawy
2018-11-05
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket