STADLER FORM

Wentylator oscylacyjny Peter

Stadler Form to marka, która udowadnia, że oprócz kwestii użytkowych i najwyższej klasy komponentów użytych do produkcji niezwykle ważne jest także wyrafinowane, wysublimowane wzornictwo. Sprawia ono, że produkt staje się już nie tylko ozdobą pomieszczenia, ale pełnowartościowym elementem sztuki użytkowej. Nie inaczej jest z wentylatorem Peter.

Jest to prawdziwy popis designerskiego kunsztu pracowni projektowej Bernard & Burkard. Szczupła sylwetka pionowego wentylatora nie przytłacza pomieszczenia, a stanowi w nim atrakcyjny dodatek, który jeszcze bardziej podkreśla sznyt i elegancję wnętrza. Co ciekawe, to nie pierwsza okazja do współpracy szwajcarskiej marki z tym uznanym biurem projektowym. Jest ono także odpowiedzialne za intrygujący wzorniczo aromatyzer Stadler Form Lea.

Co istotne, atrakcyjny wygląd w żaden sposób nie ogranicza walorów użytkowych. Stadler Form jako marka nieuznająca kompromisów nie pozwoliła na zmniejszenie efektywności, jakości czy wydajności. Peter może pracować w pomieszczeniach o powierzchni do 40 m2 i kubaturze do 100 m3. Znakomicie sprawdzi się więc w niewielkim biurze czy przestronnym salonie. Z kolei kształt kolumny sprawia, że zajmuje niewiele miejsca. Wydajna dystrybucja powietrza jest także zasługą oscylacyjnego trybu pracy, który czyni sprzęt znacznie efektywniejszym niż tradycyjny wentylator stojący. Maksymalna moc wentylatora to 60 W.

Nie zabrakło także kliku ciekawych rozwiązań. Szczególnie przydatny będzie timer, którym można regulować czas pracy w zaresie od 1 do 7 godzin. Wielu użytkowników z pewnością pokocha także tryb naturalnej bryzy, którego zadaniem jest jak najwierniejsze symulowanie rzeczywistych warunków wiatrowych. Oprócz tego Peter wyposażony został w możliwość wyboru jednej z trzech prędkości, by regulować siłę wiatru. Wszystkimi funkcjami sterujemy z poziomu intuicyjnego panelu dotykowego na szczycie urządzenia lub pilota. Ten ostatni chowany jest w wygodnym schowku w wentylatorze.

Aby dystrybuowane powietrze było jak najczystsze, zastosowano zmywalny filtr wlotu powietrza. Z dużą skutecznością zatrzymuje on kurz oraz inne cząsteczki, chroniąc przed ich szkodliwym wpływem nie tylko samo urządzenie, ale także domowników. Poziom emitowanego hałasu w zależności od trybu pracy mieści się w zakresie od 33 do 52 dB(A). Na polskim rynku Stadler Form Peter dostępny jest w kolorze czarnym.

Wentylator oscylacyjny Peter
Wentylator oscylacyjny Peter 2
Wentylator oscylacyjny Peter 3
2018-10-26
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket