CAT

Prestiżowy tytuł dla Dominiki Horczewskiej

Prestiżowy tytuł dla Dominiki Horczewskiej

W VIII edycji konkursu magazynu „Businesswoman & life” wyjątkowym tytułem „Polish Businesswoman Awards” została uhonorowana Dominika Horczewska – country manager w firmie TCCM, dystrybuującej m.in. telefony marki Cat.

Dominika Horczewska swoją karierę w branży marketingu rozpoczęła już w 2001 r. W trakcie swojej pracy przyczyniła się do rozwoju takich marek z branży mobile jak Honor, Coolpad, Meizu czy właśnie Cat, która dostarcza obecnie zaawansowane, innowacyjne i zarazem niezwykle odporne telefony przeznaczone dla użytkowników pracujących w najcięższych warunkach.

Dominika Horczewska jest w Polsce odpowiedzialna za opracowanie i realizację strategii rozwoju poszczególnych marek telefonów na naszym lokalnym rynku, a także za rozwój i koordynowanie działań firmy Cat w Polsce. Szefowa tej cenionej i rozpoznawalnej szczególnie w kręgach specjalistów marki została podczas oficjalnej gali finałowej wyróżniona nagrodą „Polish Businesswoman Awards” w prestiżowej kategorii „Lider nowoczesnych technologii i rozwiązań mobilnych”.

Jak podkreśla p. Dominika – To wyjątkowe uznanie ze strony redakcji „Businesswoman & life”, łączy bowiem świat biznesu z nowoczesnymi technologiami i codziennym życiem, w którym zawsze najlepiej sprawdza się to, co trwałe, niezawodne i praktyczne. A taka jest nasza oferta i będące w niej modele telefonów Cat na czele z wprowadzonym ostatnio do sprzedaży, unikalnym technologicznie smartfonem S61 ze zintegrowaną kamerą termowizyjną, laserowym dalmierzem i czujnikiem jakości powietrza.

Telefony marki Cat dystrybuuje w Polsce firma TCCM. Specjalizuje się ona w dystrybucji urządzeń mobilnych na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej. Działa w 22 krajach i współpracuje z ponad 50 operatorami.

Foto: A. Bondarowicz

2018-10-06
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket