SIGNIFY

Targi Energetab

Targi

Podczas tegorocznych Targów Energetab, Signify stawia na rozwiązania dla inteligentnych miast oraz małych i średnich przedsiębiorstw.

Signify, światowy lider branży oświetleniowej, będzie obecny ze swoim stoiskiem w Bielsku-Białej podczas 31. Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich  Energetab. Podczas trwającego w dniach 11-13 września wydarzenia firma zaprezentuje szerokie portfolio produktów, skupiając się przede wszystkim na przeglądzie opraw ulicznych w technologii LED oraz nowoczesnych systemach dla inteligentnych miast oraz małych i średnich przedsiębiorstw (Interact Pro).

Tegoroczne targi ma odwiedzić rekordowa liczba aż 702 wystawców z Europy i Azji. Signify, tak jak w zeszłym roku, zajmować będzie stanowisko 4 w zewnętrznym sektorze L1, znajdującym się po prawej stronie od wejścia głównego (wjazd I od ul. Armii Krajowej).

Po przyznanym w marcu przez Navigant Research tytule Czołowego Influencera w zakresie Internetu Rzeczy dla rozwiązań oświetleniowych, Signify zostało niedawno ponownie wyróżnione jako światowy lider Inteligentnego Oświetlenia Ulicznego. Właśnie te nagradzane i flagowe dla Signify rozwiązania zaprezentowane zostaną w tym roku na targach Energetab.

Interact Pro to rewolucyjny system sterowania i monitorowania oświetlenia, wykorzystujący bezprzewodową technologię komunikacji oraz oprogramowanie działające w chmurze, dedykowany dla małych i średnich przedsiębiorstw.  Interact to również nazwa zintegrowanych systemów oświetlenia wykorzystujących oprawy, źródła światła i inne urządzenia Interact Ready. Generują one i przesyłają dane do platformy Interact IoT, wspierając klientów w ich zróżnicowanych potrzebach odnośnie efektywnego zarządzania nie tylko  oświetleniem ale i swoim biznesem.

„Jesteśmy liderem innowacji w naszej branży, a w tym roku podnieśliśmy poprzeczkę jeszcze wyżej. Nasze najnowsze innowacje LED obejmują szeroki zakres produktów, systemów i usług” - powiedział Bogdan Rogala, Market Leader Eastern Europe. „Oświetlenie staje się naprawdę inteligentne, a nasza platforma IoT Interact umożliwia tworzenie usług opartych na danych dla klientów, co zapewnia korzyści znacznie wykraczające poza samo oświetlenie.”

Na targach przygotowana zostanie także specjalna strefa, mająca przybliżyć odwiedzającym system Interact Pro. Dzięki inteligentnej, wydajnej i intuicyjnej aplikacji umożliwia on pełną personalizację firmowego oświetlenia, oszczędność energii oraz optymalizację poprzez analizę danych. Oprócz korzyści dla przedsiębiorców, system ten ułatwia pracę instalatorom - od prostej instalacji i konfiguracji aż po dostęp do wszelkich danych dotyczących stanu lamp w jednej aplikacji.

Przedstawione będą również oprawy oświetleniowe Intreact Ready, które można połączyć z systemami Interact:

  • Oprawy uliczne z rodziny Luma, DigiStreet, Unistreet i Clearway gen2;
  • Oprawy parkowe: Metronomis LED, CityCharm, ClassicStreet i TownTune;
  • Oprawy profesjonalne z serii Malaga LED, CoreLine, Ledinaire
  • oraz źródła światła LED, lampy TrueForce oraz tuby LED.

Targi Energetab będą czynne dla odwiedzających w godzinach 9:00-17:00 (11 i 12 września) oraz 13 września od 9:00 do 15:00. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Serdecznie zapraszamy na stoisko nr 4 w sektorze L1, aby zapoznać się z najnowszymi możliwościami, jakie daje inteligentne oświetlenie od Signify.

Signify N.V. to nowa nazwa spółki Philips Lighting N.V., macierzystej firmy ogólnoświatowej grupy Philips Lighting. Nazwa Philips Lighting Poland sp. z o.o. zostanie zmieniona z początkiem roku 2019.

2018-09-17
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket