MPM

Chlodziarkozamrazarka MPM-427-SBS-03

Oferta urządzeń chłodniczych marki MPM powiększyła się o kolejny, ciekawy i zarazem pojemny model MPM-427-SBS-03. Ma on konstrukcję typu side by side i został wyposażony w wiele nowoczesnych i praktycznych rozwiązań.

Z tego typu modeli z powodzeniem można korzystać nie tylko w domowym zaciszu, ale nawet w niewielkich lokalach gastronomicznych. Doskonale sprawdzi się w wypadku osób, które mają większe rodziny bądź lubią gotować, a więc potrzebują sporego zapasu różnorodnych produktów pod ręką. W takich sytuacjach pojemny side by side wydaje się niezastąpiony. Model MPM- 427-SBS-03 ma 178 cm wysokości, 90 cm szerokości i 59 cm głębokości, co sprawia, że jest idealnie dopasowany do wymiarów standardowych mebli kuchennych. Pojemność użytkowa chłodziarki wynosi 291 l, a zamrażalnika 145 l. Urządzenie zostało wyposażone w wewnętrzne oświetlenie LED i sygnalizację otwartych drzwi, która uruchamia się po 90 sekundach. Wnętrze modelu MPM-427-SBS-03 skrywa 5 pojemnych półek w chłodziarce i 5 przedziałów w zamrażarce do przechowywania żywności (temperatura zamrażarki: –18 °C).

Wygodne i praktyczne półki ulokowano również na drzwiach chłodziarki. Urządzenie charakteryzuje się zdolnością zamrażania 10 kg/24 h. Wykorzystuje system No Frost i pracuje w klasie energetycznej A+. Maksymalny poziom hałasu wytwarzanego przez urządzenie nie powinien przekraczać 43 dB, a roczne zużycie energii nie powinno być większe niż 365 kWh. Chłodziarkozamrażarka dostępna jest w stylowym czarnym wykończeniu.

Chlodziarkozamrazarka MPM-427-SBS-03
2018-09-11
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket