PHILIPS

Blender Avance HR3664/90

Rynek blenderów kielichowych jest ogromny, wśród nich klasą samą w sobie są modele szybkoobrotowe o dużej mocy. Gładko blendują one wszystkie składniki, w tym np. twarde warzywa korzeniowe czy orzechy, a także bez problemu kruszą lód do koktajli.

Philips wymagającym klientom poszukującym wydajnego blendera proponuje model Avance HR3664. Ma on silnik o mocy 1400 W i prędkości obrotowej 35 tys. obr. /min, co zapewnia błyskawiczne i dokładne blendowanie.

Blender ma dostępny specjalny program do domowych smoothie. Ponadto można wybrać spośród czterech prędkości blendowania: od delikatnego miksowania, np. miękkich owoców, po dynamiczne w przypadku twardszych składników. Blender ma także ostrza, które obejmują szerszy obszar mieszania. Jest to o tyle ważne, że dokładnie zblendowane składniki są łatwo przyswajane przez organizm. Nie zabrakło także trybu pracy pulsacyjnej, przydatnego, gdy chcemy stopniowo rozdrabniać produkty do uzyskania pożądanej konsystencji.

Dodatkowo w zestawie z blenderem znajduje się bidon o pojemności 600 ml, znakomity dla prowadzących aktywny tryb życia. Możemy w nim szybko zmiksować koktail, a następnie zabrać go ze sobą w tym samym pojemniku. Kielich blendera ma pojemność 2,2 l . Zarówno jego jak i bidon wykonano z tritanu. Materiał ten jest bezzapachowy i nie odbarwia się. Jest także wytrzymały i przede wszystkim nie tłucze się.

Wszystkie elementy urządzeń oprócz korpusu i ostrza można myć w zmywarce, a samo ostrze wystarczy odpiąć od kielicha i przepłukać bieżącą wodą. Praktycznymi rozwiązaniami są także schowek na przewód oraz wyświetlacz LED. Oprócz tego sprzęt charakteryzuje się estetycznym wzornictwem, więc może stanowić atrakcyjny dodatek w kuchni. Sugerowana cena detaliczna blendera Philips HR3664/90 wynosi 699 zł.

Blender Avance HR3664/90
Blender Avance HR3664/90 2
Blender Avance HR3664/90 3
2018-09-11
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket