DEFUNC

Testuj 30 dni

Testuj 30 dni

Firma iBE Technologies ogłosiła promocję związaną z marką DeFunc, w której ofercie znajdziemy designerskie słuchawki i głośniki bezprzewodowe. Akcja promocyjna „Testuj 30 dni. Satysfakcja gwarantowana” obejmuje dwa modele bezprzewodowe: słuchawki Mute i głośnik Duo.

Klient może zwrócić jedno ze wspomnianych urządzeń w terminie do 30 dni od daty zakupu, jeśli nie spełni ono jego oczekiwań. Aby tego dokonać, należy przesłać wypełniony poprawnie formularz zwrotu produktu wraz ze skanem lub zdjęciem dowodu zakupu na adres e-mail: promocja@agencjatekstura.pl. Po potwierdzeniu zgłoszenia przez organizatora zwrot produktu może nastąpić przez dostarczenie go na adres pocztowy podany w regulaminie promocji (wraz z załączonym wypełnionym formularzem odstąpienia od zakupu). Odpowiednia kwota zostanie wypłacona na konto bankowe uczestnika promocji w ciągu 14 dni od daty otrzymania kompletnego i prawidłowego zwrotu produktu objętego promocją.

Akcja promocyjna obowiązuje do 31 października 2018 r. lub do odwołania jej przez organizatora. Szczegółowy regulamin promocji i niezbędne do dokonania zwrotu dokumenty dostępne są na stronie www.defunc.pl/testuj-30-dni-satysfakcja-gwarantowana w zakładce „Pliki do pobrania”.

Testuj 30 dni 2
2018-09-05
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket