CAMRY

Sponsorem AFC Tennis Open 2018

Zawody AFC Tennis Open to cykliczna impreza organizowana przez oficjalny fanklub Agnieszki Radwańskiej pod jej patronatem. Od 2015 r. odbywa się ona corocznie. Uczestnicy walczyli o cenne nagrody, w tym sprzęt marki Camry.

W turnieju udział brali członkowie fanklubu oraz uczestnicy poprzednich edycji. Odbył się on w dn. 21–22 lipca na kortach WKT Mera, na których na co dzień, będąc w Polsce, trenuje Agnieszka Radwańska. Wydarzenie zgromadziło 32 singlistów, 15 singlistek i 16 par deblowych zadeklarowanych fanów polskiej tenisistki. Najmłodszy z uczestników wydarzenia miał 15 lat.

Firma Adler Europe Group, której czołową marką, obok Adlera i Mesko, jest Camry, była oficjalnym partnerem strategicznym turnieju i fundatorem cennych nagród rzeczowych w postaci sprzętu AGD, np. blenderów osobistych, które pozwolą sportowcom na szybkie przygotowanie zdrowych koktajli. Jako sponsor firma Adler wspiera od lat pasjonatów sportu oraz miłośników zdrowego stylu życia. Dba o ich dobrą formę fizyczną, wprowadzając na rynek produkty AGD ułatwiające codzienne sporządzanie soków i zdrowych posiłków, takie jak wolnoobrotowe sokowirówki, parowary i grille dietetyczne marek Adler, Camry, Mesko. Rezultaty zdrowej diety pozwolą sprawdzić najnowsze wagi analityczne marki Camry.

Sponsorem AFC Tennis Open 2018
2018-09-06
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket