AMICA

Gotówka za zakup chłodziarkozamrażarki

Gotówka za zakup chłodziarkozamrażarki

W trzech ogólnopolskich sieciach handlowych – Media Expert, Neonet i RTV Euro AGD – pojawiła się promocja, w której za zakup wybranego modelu chłodziarkozamrażarki marki Amica można otrzymać do 250 zł w prezencie.

Lista modeli objętych akcją promocyjną jest inna, zależnie od sieci handlowej. Kwota nagrody jest z kolei zależna od modelu chłodziarkozamrażarki i może wynieść od 150 do nawet 250 zł. Aby otrzymać nagrodę, należy zarejestrować zakup promocyjnego modelu chłodziarkozamrażarki, wysyłając zgłoszenie do organizatora.

Nagroda przekazana zostanie za pomocą przesyłki kurierskiej w formie karty przedpłaconej Visa, zasilonej kwotą nagrody odpowiadającej zakupionemu modelowi chłodziarkozamrażarki. Karta z unikalnym numerem, kodem PIN oraz zasadami korzystania zostanie przesłana na adres podany w formularzu zgłoszeniowym.

Akcja obowiązuje dla objętych promocją chłodziarkozamrażarek zakupionych do 9 września 2018 r. zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych Media Expert, Neonet i RTV Euro AGD. Szczegóły promocji dla poszczególnych sieci handlowych, w tym listy objętych akcją chłodziarkozamrażarek, dostępne są na stronie internetowej www.amica.pl/promocje.

2018-08-08
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket