WÜRTH

Otworzył największy sklep w Polsce

Otworzył największy sklep w Polsce

Firma Würth Polska zorganizowała dzień otwarty i zarazem oficjalne otwarcie swojego największego sklepu w Polsce, znajdującego się przy ul. Puławskiej 324 w Warszawie.

„Blisko. Bliżej. Würth!” to hasło, które przyświeca rozwojowi firmy Würth globalnie i w Polsce, a także podkreśla jej dbałość o dostępność niezależnie od miejsca pracy klienta. Zgodnie z tą ideą firma jest zaangażowana w sprzedaż internetową, a także rozwój sieci sklepów stacjonarnych. Chętnie organizuje również dni otwarte dla swoich obecnych oraz potencjalnych klientów.

– Dni otwarte w naszych sklepach są doskonałą okazją dla każdego profesjonalisty z takich branż jak budowlano-montażowa, metalowa, motoryzacyjna czy meblowa do zapoznania się z szerokim asortymentem i nowościami Würth Polska. Podczas wydarzenia każdy odwiedzający może wziąć udział w licznych szkoleniach i prezentacjach. Dzień otwarty stanowi również dobry moment na rozmowę z naszymi ekspertami – informuje Michał Osipiak, specjalista ds. marketingu sklepów Würth Polska.

2018-06-28
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket