SIEMENS

Doceniony przez baristów

Doceniony przez baristów

Swą premierę miała niedawno linia w pełni automatycznych ekspresów ciśnieniowych Siemens EQ.6 plus. Nowoczesne urządzenia cieszą się niezwykłym powodzeniem na rynku i są znakomicie oceniane przez fachowców z branży.

Marka Siemens od lat jest znanym i cenionym dostawcą produktów AGD z segmentu premium. Szczególne miejsce mają w niej ekspresy ciśnieniowe, które w większości są w pełni automatyczne. Najbardziej innowacyjne techniki sprawiły, że dzięki nowej linii produktowej Siemensa możliwe jest przygotowywanie najlepszej jakości kawy w zaciszu własnego domu. Docenili to zarówno konsumenci, handlowcy, jak i profesjonalni specjaliści od parzenia kawy.

Jak mówi Piotr Ciach, senior category manager marki Siemens: – Nasi projektanci zadbali o to, aby w nowej serii ekspresów Siemens EQ.6 plus za sprawą specjalnej funkcji oneTouch oprócz espresso, cappuccino i latte macchiato użytkownicy mogli łatwo i wygodnie zaparzyć także espresso macchiato, americano, flat white, a nawet cafe cortado. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk i gotowe.

Warto dodać, że właściciel szkoły basistów Colours of Coffe, a także mistrz polski latte art, Marcin Michalik, docenił zwłaszcza unikalny system Senso Flow, który zaimplementowano w urządzeniach. System ten polega na utrzymywaniu optymalnej temperatury ok. 90 °C przez cały proces parzenia. To niezwykle ważne z punktu widzenia baristów, ponieważ jedynie wówczas kawa ma szansę zachować niepowtarzalny smak i aromat.

Nie sposób ta kże nie wspomnieć o wzornictwie, w którym wykonano całą linię – jest ono eleganckie, gustowne i stonowane, a urządzenia doskonale wkomponowują się w każde nowoczesne wnętrze.

2018-06-18
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket