SAM COOK

Premierowe pokazy nowej marki

Premierowe pokazy nowej marki

Podczas tegorocznych targów Electronics Show miała miejsce oficjalna inauguracja urządzeń nowej marki Sam Cook dla szerokiej publiczności. Na targach organizowanych przez Ptak w podwarszawskim Nadarzynie można było zapoznać się z wyjątkowymi produktami marki.

Przypomnijmy, że tym roku firma MPM wprowadziła na rynek nową markę Sam Cook, która należy do segmentu premium. Nowa linia produktów została stworzona przez wysokiej klasy profesjonalistów i jest polecana wszystkim tym, których pasją jest gotowanie.

Na targach można było podziwiać osiem wyjątkowych produktów marki. Wyjątkowym zainteresowaniem cieszyły się termocyrkulator, a także zgrzewarka do pakowania próżniowego żywności. Urządzenia te pozwalają na przygotowywanie posiłków metodą sous vide, która cieszy się ostatnio ogromną popularnością.

– Obecnie Polacy coraz częściej chcieliby we własnym domu skorzystać z rozwiązań i udogodnień, które do tej pory dostępne były głównie dla profesjonalistów. Oczekują w tym zakresie rozwiązań innowacyjnych i najwyższej jakości. Linia Sam Cook jest właśnie odpowiedzią naszej firmy na ten silny, nowy trend na polskim rynku – mówi Piotr Płochocki, twórca i założyciel firmy MPM agd S.A.

Oprócz termocyrkulatora i zgrzewarki próżniowej w ofercie Sam Cook dostępne są termorobot, blender wysokoobrotowy, wyciskarka wolnoobrotowa, frytkownica beztłuszczowa FitFryer, Nutri Blender oraz mikser ręczny.

Warto dodać, że po pierwszych tygodniach sprzedaży marka cieszy się dużym zainteresowaniem wśród przedstawicieli sieci handlowych, jak podkreśla Piotr Płochocki: – Wynika to z faktu, że marka Sam Cook doskonale uzupełnia lukę obecną na polskim rynku AGD, a spowodowaną faktem, że profesjonalne urządzenia do gotowania są dostępne, ale w bardzo wysokiej cenie. Ich koszt często kilkukrotnie przekracza możliwości zakupowe konsumenta.

2018-06-18
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket