PHILIPS

Dodatkowy filtr za złotówkę

Dodatkowy filtr za złotówkę

Zniżka na filtr do 1 zł przysługuje tym, którzy zakupią oczyszczacz bądź nawilżacz marki Philips – przy czym zniżka może być wykorzystana jedynie w sklepie internetowym Philipsa.

Do 31 grudnia 2018 r. przy zakupie jednego z produktów służących do oczyszczania lub nawilżania powietrza marki Philips można otrzymać dodatkowo filtr za złotówkę. Aby otrzymać zniżkę, należy kupić produkt w czasie trwania promocji i w ciągu 30 dni od daty zakupu zarejestrować go w klubie „Mój Philips” na stronie www.philips.pl/welcome przez podanie daty zakupu, przesłanie skanu lub zdjęcia dowodu zakupu, podanie numeru seryjnego produktu oraz swoich danych osobowych wraz z adresem e-mail.

W ciągu 7 dni od rejestracji zostanie przesłany kod zniżkowy na podany adres e-mail. Rabat nie łączy się z innymi promocjami w sklepie i jest do wykorzystania jedynie w oficjalnym sklepie internetowym Philipsa. Zakupu oczyszczacza lub nawilżacza można dokonać zarówno w sklepie stacjonarnym, w sieciach Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, Saturn, jak również w sklepach internetowych mediaexpert.pl, euro.com.pl, mediamarkt.pl, saturn.pl, redcoon.pl, Philips Strefa Marek Allegro na www.allegro.pl, electro.pl, oleole.pl, avans.pl, www.shop.philips.pl.

2018-06-08
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket