KAERCHER

Zdobywa aż cztery nagrody „iF Design Award”!

Zdobywa aż cztery nagrody

Aż cztery urządzenia marki Kärcher otrzymały w tym roku nagrodę „iF Design Award”. To sytuacja wyjątkowa, bowiem rzadko się zdarza, aby jeden producent odnotował tak duże i spektakularne zwycięstwo w tym prestiżowym na świecie konkursie.

Dodajmy, że jury nie miało łatwego zdania, a same produkty marki Kärcher wybrane zostały z grupy aż 6400 produktów, które zostały zgłoszone w ostatniej edycji przez firmy z 54 krajów świata.

Wyróżnienia otrzymały zarówno sprzęt konsumencki, jak i produkty profesjonalne. Urządzenia przeznaczone do użytku domowego, które szczególnie przypadły do gustu jury, to mop elektryczny FC 5, a także odświeżacz powietrza KA 5. Natomiast, jeśli chodzi o sprzęt skierowany do profesjonalistów, wyróżniono odkurzacz uniwersalny NT Tact i stacjonarny SB. Nic w tym dziwnego, bowiem mop elektryczny FC 5 to urządzenie wielofunkcyjne, znajdujące szerokie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym – i to właśnie doceniono. Z kolei domowy odkurzacz KA 5, wyposażony w system filtrów HEPA 11, jest w stanie filtrować powietrze nawet na powierzchni 60 m². Co ważne, świetnie zaprojektowany wyświetlacz Smart Air pokazuje aktualną jakość powietrza w pomieszczeniu.

Z oferty sprzętów profesjonalnych doceniono natomiast dwa odkurzacze: NT Tact oraz SB. Oba sprzęty doskonale radzą sobie w wymagających branżach, takich jak budownictwo czy rolnictwo. Odkurzacze SB są przystosowane do pracy np. na stacjach benzynowych.

Jury „iF Design Award” doceniło rozwiązania i produkty marki Kärcher, a przyznane wyróżnienia to jedne z najważniejszych na świecie nagród z kategorii wzornictwa przemysłowego.

2018-06-10
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket