KAERCHER

Parownica ręczna SC 5 Easy Fix

Parownica ręczna SC 5 Easy Fix

Segment urządzeń parowych to swego rodzaju znak jakości oraz bogatej różnorodności oferty Kärcher. Niemiecki specjalista od czyszczenia i sprzątania może pochwalić się tutaj wyjątkową paletą produktów – zarówno do użytku profesjonalnego, jak i domowego. Synonimem czyszczenia parowego są dziś myjki Kärcher, parownice czy inne, lekkie i komfortowe urządzenie ręczne.

Do grona takich produktów należy bez wątpienia parownica SC 5 Easy Fix z nową dyszą podłogową. Zapewnia ona szybkie i wygodne czyszczenie. Warto w tym miejscu dodać, że zastosowanie pary wodnej pod ciśnieniem jest nie tylko niezwykle skuteczne, lecz także wyjątkowo higieniczne. Używając parownicy, nie potrzebujemy bowiem detergentów ani środków chemicznych. Eliminuje to przede wszystkim możliwość występowania reakcji alergicznej u osób szczególnie wrażliwych. Brak konieczności użycia środka czyszczącego nie sprawia bynajmniej, że sprzątanie jest nieefektywne. Przeciwnie, para wodna czyści bardzo dokładnie, a dodatkowo jest w stanie wyeliminować aż 99,9 proc. bakterii. Sprzątanie jest więc niezwykle higieniczne.

Parownice SC 5 EasyFix wyróżniają się przede wszystkim nową dyszą podłogową, która przeszła szereg ulepszeń, aby sprzątanie było wygodniejsze i efektywniejsze. W urządzeniu zaimplementowano nowy system mocowania pada z mikrofibry do dyszy podłogowej na rzep, zamiast zaczepów na ściereczkę. Ta zmiana znacznie usprawnia pracę, bowiem sprawia, ze zdejmowanie i zakładanie pada nie wymaga schylania się. Ręce nie mają więc kontaktu z zanieczyszczeniami, co powoduje, że praca jest nie tylko bardziej przyjemna, lecz także higieniczna.

Parownicą z łatwością można wyczyścić z powodzeniem zarówno podłogi, kafelki, kabiny prysznicowe czy sanitariaty, jak i lustra, okna, piekarniki, blaty kuchenne, a nawet kaloryfery, armaturę czy fugi. Urządzenie jest więc wszechstronne, a to sprawia, że staje się jeszcze bardziej użyteczne. Wszystko to, dzięki sprawdzonej technice lameli, która polega na rozmieszczeniu małych otworów na całej szerokości dyszy. Takie rozwiązanie znacznie poprawia przepływ pary i jej równomierne rozprowadzenie. Oprócz tego para ma wówczas dłuższy kontakt z czyszczoną powierzchnią.

Sprzątanie z parownicą jest także wygodne dzięki, innowacyjnym ruchom przegubu, pozwalającym na sprawne manewrowanie urządzeniem. Czyszczenie przestrzeni pod meblami czy wokół nich nie jest już problemem. Urządzenie zostało wyposażone także w blokadę pistoletu parowego, która chroni przed przypadkowym naciśnięciem – rzecz szczególnie przydatna, jeśli w domu są małe dzieci.

Parownica ręczna SC 5 Easy Fix 2
Parownica ręczna SC 5 Easy Fix 3
2018-05-21
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket