BABYLISS PARIS

Poznaj automatyczne lokówki Curl Secret i odbierz kartę upominkową do salonów MOHITO!

Poznaj automatyczne lokówki Curl Secret

Curl Secret to pierwsza na polskim rynku inteligentna lokówka, która zrywa z tym, co najbardziej męczące w samodzielnym kręceniu włosów - pracochłonnym nawijaniem pojedynczych pasm na rozgrzaną końcówkę lokówki i długim czasem oczekiwania na właściwy skręt loków.

 

Curl Secret automatycznie wciąga kosmyk włosów, owija go wokół swoich okrągłych, ceramicznych elementów grzejnych i po kilku sekundach uwalnia w formie pięknie skręconego loka. O tym, że lok jest gotowy, powiadamia dźwiękowym sygnałem. Wszystko odbywa się szybko, sprawnie i bez ryzyka zniszczenia włosów!

Klienci, którzy w dniach 14.05 – 8.06 zakupią jeden z modeli Curl Secret u wybranych partnerów, oraz zarejestrują swój paragon na stronie www.babyliss-totallook.pl w zakładce Promocje, otrzymają kartę upominkową do salonów MOHITO o wartości do 100zł.

Ilość kart jest ograniczona. Szczegółowy regulamin promocji dostępny jest na stronach partnerów handlowych (Media Markt, Saturn, Media Expert, Avans, Electro) oraz na stronie www.babyliss-totallook.pl.

2018-05-18
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket