KAERCHER

„Niemożliwe jest możliwe”

„Niemożliwe jest możliwe”

W kwietniu rozpoczęła się druga część akcji „Niemożliwe jest możliwe”, którą firma Kärcher zorganizowała z okazji swojego wyjątkowego jubileuszu, jakim jest 25-lecie działalności oficjalnego oddziału na naszym rynku.

Z okazji tak ważnej rocznicy, jaką jest 25-lecie, firma Kärcher przewidziała szereg akcji skierowanych do konsumentów. Przypomnijmy, że w pierwszej części promocji można było dostać od producenta dodatkowe wyposażenie myjki ciśnieniowej Full Control. Warunkiem był zakup jednego z wybranych urządzeń Full Controll w terminie do 30 kwietnia i rejestracja go na stronie www.karcher-niemozliwejestmozliwe.pl do 7 maja – przypominamy, że wciąż można to zrobić. W zależności od wybranego modelu organizatorzy przewidzieli dwa zestawy nagród – o wartości 200 oraz 300 zł.

Od 9 kwietnia obowiązuje promocja analogiczna – można wziąć udział w akcji dotyczącej odkurzaczy uniwersalnych WD, przeznaczonych do pracy na sucho i na mokro. Szczegóły dotyczące obu tych akcji znajdziemy na stronie producenta.

„Niemożliwe jest możliwe” 2
2018-05-09
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket