PHILIPS

Przedpremierowy pokaz książki i pyszne soki

Przedpremierowy pokaz książki

Nowa książka Agaty Ziemnickiej oraz wyjątkowa oferta wyciskarek i sokowirówek marki Philips, były okazją do spotkania w prestiżowym Studio CookUp. Warto podkreślić, że „Soki i koktajle w minutę” to owoc współpracy autorki z holenderską marką. Spotkanie miało niezwykle pozytywny, wiosenny, prozdrowotny i zarazem edukacyjny charakter.

Na wstępie usłyszeliśmy kilka słów od nowej dyrektor marketingu działu Philips Personal Health w Polsce – p. Magdaleny Kosińskiej. Opowiedziała ona krótko zarówno o swoich osobistych doświadczeniach związanych z piciem soków, jak i współpracy z p. Agatą Ziemnicką. W nowopowstałej książce znajdziemy także kilka słów od dyrektora generalnego Philips Polska p. Marcina Głodka, który patronował nad całemu przedsięwzięciu.

W trakcie spotkania prasowego autorka podzieliła się zarówno swoimi doświadczeniami zawodowymi, jak i tymi nieco bardziej prywatnymi, opowiadając o zaletach picia świeżych soków . Obecni mieli okazję dowiedzieć się, co tak naprawdę ważnego jest w piciu świeżo wyciskanych soków i dlaczego warto to robić – a wszystko to przebiegało w atmosferze bardzo pozytywnej, a nawet rodzinnej. Warto wspomnieć, że książka została wydana przez Burda International Polska, gdzie pisały już takie postacie, jak Martyna Wojciechowska, Anna Lewandowska czy Kinga Rusin.

W kolejnej części spotkania wszyscy mogli wspólnie wyciskać soki, według przepisów Agaty Ziemnickiej, pracując na produktach marki Philips. Różnorodność smaków i zapachów, wprowadziła gości w niezwykle dobre nastroje. Pozytywna energia, płynąca ze zdrowotnego charakteru i wyśmienitego smaku świeżo wyciskanych soków udzieliła się wszystkim obecnym.

2018-05-09
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket