PHILIPS

Pilnik do stóp Pedi Advanced BCR430/00

Pilnik do stóp Pedi Advanced BCR430/00

Urządzenia do pielęgnacji stóp to coraz bardziej dynamicznie rozwijający się segment rynku drobnego AGD. Wiele pojawiło się tu marek i produktów. Bez wątpienia, aby użytkownik był zadowolony z efektów ich działania, musi to być sprzęt dobrze zaprojektowany, solidnie wykonany i mieć odpowiedniej jakości końcówki. Niestety, bywa z tym bardzo różnie…

W wielu wypadkach rozczarowanie wpływa na złe postrzeganie tego typu rozwiązań w ogóle. Dlatego warto polecać rzetelne marki i sprawdzone rozwiązania i wyroby. Bez wątpienia do takich zaliczyć należy pilniki marki Philips, w tym najnowszy model Pedi Advanced BCR430/00. Nie ma tu mowy o kompromisach jakościowych czy funkcjonalnych.

Gładkie i zadbane stopy to podstawa kobiecej pielęgnacji. Niestety, często utrzymanie dobrego stanu stóp wymaga sporo czasu, którego na co dzień brakuje. Pedi Advanced to pilnik do stóp nowoczesnej generacji, który z łatwością usuwa zrogowaciały naskórek. Ogromną zaletą tego produktu jest to, że może on być stosowany zarówno na sucho, jak i na mokro. Sprawia to, że bardzo łatwo używa się go w trakcie kąpieli lub prysznica. Produkt jest niezwykle poręczny i nie wyślizguje się z ręki dzięki specjalnie dobranym materiałom i ergonomicznej obudowie.

W urządzeniu zaimplementowano bardzo precyzyjną krawędź, która z łatwością dociera nawet do bardzo trudno dostępnych miejsc. Obrotowy dysk sprawia, że usuwanie zbędnej skóry staje się nie tylko bardzo precyzyjne, lecz także szybkie, proste, a przede wszystkim bezpieczne. W wypadku używania elektrycznego pilnika do stóp Pedi Advanced nie ma mowy o nieumyślnym uszkodzeniu zdrowego naskórka, ponieważ urządzenie zostało zaprojektowane tak, aby delikatnie i skutecznie pozbyć się jedynie zbędnych, zrogowaciałych warstw skóry. Pilnik wyposażono w różne poziomy szybkości, co sprawia, że każdy może dostosować tarcie do własnych potrzeb.

W urządzeniu zaimplementowano zasilanie akumulatorowe i sieciowe. Ładowanie jest szybkie, a bateria wydajna. Produkt jest także niezwykle prosty do utrzymania w czystości. Dysk do usuwania zgrubień łatwo się wypina i czyści za pomocą wody i specjalnej szczoteczki.

Pilnik do stóp Pedi Advanced BCR430/00 2
Pilnik do stóp Pedi Advanced BCR430/00 3
2018-04-23
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket