KAERCHER

Odkurzacz WD 5 Renovation

Odkurzacz WD 5 Renovation

WD 5 Renovation to uniwersalny odkurzacz, któremu niestraszne są żadne porządki, w tym i te nieodzowne przy domowych pracach remontowych.

WD 5 jest przystosowany do usuwania dużych ilości pyłu i innych zanieczyszczeń, które powstają np. w warsztacie majsterkowicza (płaski filtr falisty jest oczyszczany na bieżąco – wystarczy nacisnąć specjalny przycisk na obudowie, a zgromadzony w nim pył zostanie wydmuchany wprost do zbiornika zanieczyszczeń). Takie rozwiązanie pozwala pracować z pełną siłą ssąca odkurzacza niemal bez przerw. Umieszczenie filtra falistego w wygodnej kasecie, umożliwia jego wyjęcie i wymianę bez brudzenia rąk.

WD 5 Renovation zbiera wodę i wilgotne zanieczyszczenia, np. w garażu, a dzięki zestawowi akcesoriów o dużej średnicy bez trudu usunie także resztki gruzu czy inne zanieczyszczenia poremontowe. Ma też istotną dla prac wokół domu funkcję wydmuchu, ułatwiającą usuwanie zanieczyszczeń czy liści z trudno dostępnych miejsc (rynny, odpływy, kąty etc), a także zbieranie opadłych jesienią liści z trawnika.

Odkurzacz cechuje nie tylko doskonała funkcjonalność, ale też duży komfort obsługi. Wszystkie akcesoria mogą być wygodnie przechowywane na obudowie, a praktyczny uchwyt na przewód zasilający zapobiega jego splątaniu. WD 5 Renovation to niezastąpiony pomocnik każdego majsterkowicza.

Odkurzacz WD 5 Renovation 2
2018-04-16
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket