CECED Polska

Kongres branży AGD już w maju!

Kongres branży AGD już w maju!

CECED Polska serdecznie zaprasza na tegoroczny Kongres AGD, który odbędzie się w dniach 23–24 maja w Fabryce Grohmana, w siedzibie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Spotkanie będzie okazją do rozmowy o rynku, zachodzących na nim przemianach oraz roli producentów i dostawców AGD dla gospodarki całego kraju.

Polska czepie wyjątkowe korzyści ze sprzedaży i samej produkcji artykułów gospodarstwa domowego. Wytwarzanie około 22 mln urządzeń dużego AGD rocznie, plasuje Polskę na pierwszym miejscu w Unii Europejskiej. W 30 fabrykach w Polsce zatrudnionych jest około 25 tys. osób. Rynek i społeczność branży, potrzebują forum do wymiany spostrzeżeń, rozmów biznesowych i debaty. Właśnie dlatego CECED Związek Pracodawców AGD wraz z Łódzką Specjalną Strefą Ekonomiczną, organizuje po raz pierwszy wydarzenie, które w jednym miejscu zbierze najważniejszych przedstawicieli i ekspertów z tego sektora rynku.

W Kongresie wezmą udział także reprezentanci rządu i samorządów, z którymi będzie można dyskutować na takie tematy jak przemysł 4.0, problemy w łańcuchu dostaw, zatrudnianie polskich pracowników produkcyjnych i specyfika HR. Podczas kongresu, specjaliści i prelegenci opowiedzą także o e-commerce w segmencie AGD, a także o gospodarce obiegu zamkniętego.

Podczas drugiego dnia wydarzenia odbędzie się Mixer AGD, czyli spotkanie branżowych producentów z poddostawcami oraz usługodawcami, m.in. startupami oferującymi innowacyjne produkty i usługi. Kongresowi towarzyszyć będzie również „Giełda Innowacji”, czyli ekspozycja mająca na celu zaprezentowanie nowoczesnych rozwiązań, które mogą mieć zastosowanie w optymalizacji działalności firm z sektora AGD (prezentowane będą nowoczesne technologie dotyczące m.in. automatyzacji produkcji, logistyki, magazynowania, big data czy optymalizacji procesów).

2018-04-12
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket